چهارشنبه 26 مرداد 1401

اجتماعی خبرگزاری دانا

اجتماعی خبرگزاری دانا

سرپرست تیم فوتبال امید کشورمان از سمت خود کنار رفت.

پس از اعلام افزایش قیمت آرد صنعتی، عده‌ای سودجو دست به افزایش قیمت نان زده قصد سودجویی از مردم را دارند درحالی‌که قیمت آرد نانوایی‌ها هیچ تغییری نداشته و این افزایش به‌شدت تکذیب شده و با متخلفان برخورد قاطع خواهد شد.

آصفری گفت: مجلس شورای اسلامی به دنبال آن است تا دولت لایحه ای را به مجلس بیاورد تا کارگران فصلی بتوانند از بیمه بیکاری خود به میزان بیشتری استفاده کرده و حداقل دریافتی داشته باشند تا معیشت آنها به طور حداقلی برطرف شود.

مدیرکل هماهنگی خرید داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران از خرید تضمینی 800 هزار تن گندم از ابتدای سالِ‌جاری تاکنون خبر داد و گفت: در این مدت 58 هزار تن دانه‌ی روغنی کلزا نیز خریداری شده است.

مراسم تشییع پیکر مرحوم نادر طالب‌زاده، مجری و از برنامه‌سازان پیشکسوت سینما و تلویزیون، در مسجد بلال آغاز شده است.

مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت، گفت: محاسبه آزاد دارو به بهانه قطع سیستم داروخانه تخلف است و با این گروه برخورد قانونی خواهد شد.

در نشست امروز کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گزارش رئیس هیئت تحقیق و تفحص است نحوه هزینه‌کرد ارز 4200 تومانی قرائت شد.

فعال سیاسی کهگیلویه وبویراحمد گفت: قدس آرمان مسلمانان و گرامی داشت روز قدس یعنی نه گفتن به دسیسه نیل تا فرات و مقابله با ظلم است.

مردم کرمان همچون شیعیان سراسر جهان از ساعات ابتدایی این روز برای شرکت در مراسم روز قدس در خیابان های اطراف محل مسیر راهپیمایی تجمع کرده بودند تا برگ زرین دیگری به افتخارات استان کرمان اضافه کنند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در خصوص شایعه کاهش بودجه این استان توضیحاتی ارائه کرد.

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: استفاده از ظرفیت نخبگان و صاحب‌نظران مومن و ولایی برای انجام بهینه ماموریت‌ها یکی از موضوعات مهمی است که بر اساس تنوع در ماموریت‌های پلیس انجام می شود.

فرجامی فرد گفت: از محل مصوبات سفر رئیس جمهور به خرسان جنوبی و طرح جهاد آبرسانی 38 میلیارد تومان اعتبار برای آبرسانی به روستاهای شهرستان اختصاص یافته است.

خزانه برنج به زمینی کوچک در کنار یا داخل مزرعه کشت اصلی گفته می‌شود.

سخنگوی کاخ سفید در سخنانی گفت که واشنگتن اسرائیلی ها را در جریان روند مذاکرات وین پیرامون ایران قرار می دهد.

موحد نیا گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان بیش از 3800 بسته کمک معیشتی در قالب رزمایش کمک مومنانه توزیع خواهد شد.

محمد هندآبادی با اشاره به اینکه 20تن روغن امروز وارد استان شده است، گفت: براین اساس تا انتهای هفته با واردات جدید روغن مشکل کمبود این محصول رفع خواهد شد.