جمعه 28 مرداد 1401

اجتماعی خبرگزاری دانا

اجتماعی خبرگزاری دانا

بانک مرکزی اطلاعات واصله از بدهکاران سه بانک سینا، توسعه تعاون و توسعه صادرات را منتشر کرد.

به گفته مدیرکل محیط زیست استان گیلان اجرای طرح بایوجمی در سال 97علاوه بر خسارت های زیست محیطی و ورود موادی مثل دی اکسید تیتانیوم، موجب خشکی 200 هکتار از پناهگاه های حیات وحش سرخانکل شد، این در حالی است که دادستان انزلی می گوید: ترک فعل های عدیده ای از سوی ادارات مختلف نسبت به تالاب انزلی صورت گرفته و تالاب با توجه به این ترک فعل ها آسیب های متعددی دیده و منجر به کاهش عمق تالاب انزلی...

حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام در خطبه‌های نماز جمعه امروز شهرکرد گفت: همانگونه که تبیینگری یک فرد در بین قوم یونس (ع) باعث نجات آنها از عذاب الهی شد، امروز هم یکی از مصادیق مهم جهاد تبیین عرصه رفع ابهام و برملا کردن فتنه‌ها از وضعیت فعلی جامعه است.

مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: این اداره کل به دنبال برگزاری جشنواره‌های تخصصی از جمله پانتومیم است.

کبیری گفت: به مدت سه روز در قالب رزمایش بزرگ جهادگران فاطمی 30جهادگر از مناطق مختلف استان پنج خانه محرومین شهرستان مروست را مورد مرمت و بازسازی قرار خواهند داد.

نگاه منطقه ای نماینده اخراجی گچساران و باشت به مباحث بودجه‌ای مورد انتقاد یکی از مخاطبان وی قرارگرفته است و واکنش جالبی به یکی از مطالب صفحه مجازی تاجگردون داشته است.

طبق اعلام وزارت بهداشت، در طول 24 ساعت گذشته، 6 بیمار کووید19 در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به 141 هزار و 198 نفر رسید.

دهمین نشست هیأت اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا مصوباتی مهم را به همراه داشت.

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد با دفاعیه این باشگاه مبلغی از شکایت مطرح شده دروازه‌بان کروات و پیشین پرسپولیس در فیفا کسر شد.

سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران با بیان این‌که مسابقات تدارکاتی باعث کسب تجربه بازیکنان خواهد شد، گفت: اردوی ترکیه به اندازه یک سال تمرین از نظر روحی و روانی روی بازیکنان تاثیر داشت و در مسابقات رسمی از این تجارب استفاده خواهند کرد.

دریافت کننده تیم والیبال باریج اسانس ایران گفت: برای کسب عنوان سومی مسابقات خیلی تلاش کردیم، اما با اشتباهات کوچک نتیجه دیدار رده‌بندی را واگذار کردیم.

برهانی مدیرکل هواشناسی استان یزد با اشاره به 35 میلی متر بالاترین میزان بارندگی در استان یزد طی 24 ساعت گذشته، گفت: حجم بارندگی در این مدت زمان کوتاه در یزد بی‌سابقه بود اما در ماه‌های دیگر سال اتفاق افتاده است.

چرخ سازندگی و بالندگی با دست‌های پرتوان کارگران می چرخد و در این بین نقش کارگر به‌عنوان محرک و راهبر تولید در تحقق جهش تولید کلیدی است، سال هاست کارگران در خط مقدم جبهه اقتصادی و عرصه تولید کشور قرار دارند و نقش اصلی را در عرصه جنگ اقتصادی‌ای که دشمن به‌خصوص در سال‌های اخیر با فشار بیشتری دنبال کرده است به دوش می کشند.

سرپرست دادسرای ناحیه 24 تهران به منظور نظارت بر حسن اجرای فرایند غربالگری معتادان متجاهر، از مرکز غربالگری غرب تهران به صورت سرزده بازدید به عمل آورد.

دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: جلساتی که داشتیم پشت درهای بسته و دو جلسه هم در فضای عمومی بود که مطرح‌کردن مسئله ضبط صدای رئیس فیفا در شرایط فعلی درست نیست.

با رای موافق نمایندگان مجلس، کلیات طرح دوفوریتی شفافیت قوای سه گانه، دستگاه‌های اجرایی و سایر نهادها تصویب شد.