چهارشنبه 19 مرداد 1401

اجتماعی خبرگزاری دانا

اجتماعی خبرگزاری دانا

بهمن صحرایی با بیان اینکه 150 موکب در داخل استان کرمانشاه آماده خدمت رسانی به زوار اربعین هستند، گفت: امیدواریم امسال شاهد افزایش تعداد موکب‌های استان باشیم.

استکبار جهانی در پی این اقدام جسورانه و منطقی جمهوری اسلامی ایران دست به هوچیگری رسانه‌ای توسط غول‌های رسانه‌ای غرب کرد.

مربی و سرمربی پیشین استقلال به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال جوانان انتصاب شد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بحث مربوط به اشتغال در این استان به جد پیگیری خواهد شد و امسال برای چهارمحال و بختیاری 20 هزار فرصت شغلی هدف‌گذاری شده است.

زهرا هراتی با تاکید بر اینکه رفتار، باورها، اعتقادات و محوریت زن در خانواده نقش برجسته ای در ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی دارد، گفت: زن به عنوان محور خانواده، ایجاد کننده فضای مشورت و هویت سازی است.

وزیر امور خارجه در دیدار مدیر اجرایی کنفرانس تعامل و اقدامات اعتمادساز در آسیا ضمن مهم خواندن نقش سیکا در تحولات منطقه‌ای و بین‌المللی بر ضرورت تقویت هر چه بیشتر ظرفیت‌های این سازمان در مواجهه با موضوعات منطقه‌ای به ویژه تروریسم و افراط‌گرایی تاکید کرد.

مسابقات 7 وزن نخست، رقابت های کشتی فرنگی جام بولات تورلیخانوف و رنکنیگ اتحادیه جهانی از صبح امروز در شهر آلماتی قزاقستان در حال برگزاری است.

معاون سابق وزیر ورزش و جوانان گفت: در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال شرکت نخواهم کرد.

معاون وزیر صمت گفت: برای تحقق شعار سال تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین، برنامه راهبردی «ارتقای تولید دانش‌بنیان» این وزارتخانه ابلاغ شد.

سخنگوی وزارت امور خارجه، هتک حرمت مسجدالاقصی توسط صهیونیست‌های نژادپرست و نیز حمله اشغالگران قدس به مردم و مدافعان قبله اول مسلمانان را به شدت محکوم کرد.

تصاویر امروز بازار آبادان از عادی بودن شرایط خرید و فروش مردم این شهر حکایت دارد.

با اینکه گفته می شود در روزهای آینده بنا است طرح عادلانه سازی یارانه نان در گرگان اجرایی شود ولی هنوز ابهامات زیادی در ذهن مردم وجود دارد و مهمترین پرسش این است که آیا اجرای این طرح صف نانوایی‌های سطح شهر را می‌شکند؟.

معاون دادگستری استان از ورود سریع دادستانی به اقدام غیرقانونی و غیر شرعی یکی از واحدهای پرورش مرغ در دفن چندین هزار جوجه زنده در اردبیل خبرداد.

حضور نماینده در دل بحران پیش آمده و شنیدن صدای مردمی که از مرگ فرزندان خود به سوگ نشسته اند می‌تواند ابتکار عمل را از دست شبکه های معاند بگیرد و به تعهد اخلاقی و ذاتی خود که همان همراهی همدردی و پیگیری مطالبه مردم داغدیده است عمل نماید.

نماینده اراک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دشمن تلاش دارد تا به افکار عمومی القا کند نظام اسلامی ناکارآمد است گفت: تنها سلاح رزمندگان در دفاع مقدس ایمان و ایثار بود.