دوشنبه 3 اردیبهشت 1403

دستگیری یک عنصر گروهک ضد انقلاب توسط سربازان گمنام

وب‌گاه اقتصاد نیوز مشاهده در مرجع
دستگیری یک عنصر گروهک ضد انقلاب توسط سربازان گمنام

اقتصادنیوز: یک عنصر گروهک ضد انقلاب با رصد اطلاعاتی سربازان گمنام در شهرستان سرپل ذهاب دستگیر شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، دادستان عمومی و انقلاب سرپل‌ذهاب گفت: یکی از عناصر گروهک ضد انقلاب با رصد اطلاعاتی سربازان گمنام سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این شهرستان دستگیر شد.

«امیر فیضی» افزود: شخص مزبور از عناصر یکی از گروهک های ضد انقلاب خارج از کشور است که در تور اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) قرار گرفت و پس از شناسایی در شهرستان سرپل ذهاب دستگیر شد.

خبر مرتبط دستگیری 21 تروریست در اصفهان / کشف 55 بمب دست‌ساز

اقتصادنیوز: با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان اصفهان، طی ماه‌های گذشته تعدادی تروریست و عناصر معاند در سطح استان دستگیر شدند.

وی بیان کرد: امنیت خط قرمز ما است و به همه معاندان و افرادی که قصد بر هم زدن امنیت و اخلال در نظم عمومی جامعه را دارند هشدار می دهیم مورد رصد جامعه اطلاعاتی هستند و با این گونه افراد برابر قانون برخورد قاطع خواهد شد.

دادستان سرپل ذهاب گفت: از مردم و به خصوص جوانان می خواهیم که فریب تبلیغات افراد معاند را نخورند و در دامی که توسط دشمنان با هدف اخلال در امنیت کشور پهن شده، گرفتار نشوند.

فیضی از مردم خواست هر گونه موارد مشکوک را با شماره تماس های 110 نیروی انتظامی، 113 ستاد خبری اداره اطلاعات و 114 ستاد خبری سازمان اطلاعات سپاه پاسداران در میان بگذارند.

سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از 90 هزار نفر جمعیت و افزون بر 48 کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق دارد.

همچنین بخوانید ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید
دستگیری یک عنصر گروهک ضد انقلاب توسط سربازان گمنام 2