یک‌شنبه 1 خرداد 1401

روسیه

روسیه

وب‌گاه الف

خبرگزاری خبرنگاران جوان

امروز قیمت هر اسکناس دلار براساس نرخ صرافی ملی ایران 25 هزار و 745 تومان است.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی در دیدار مقامات بندری و ریلی قزاقستان، اعلام کرد: ترانزیت کالا از مسیر ایران، کاهش قابل‌توجه قیمت تمام شده را برای این کشور به دنبال دارد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور از واردات 20 کشتی حامل بیش از یک میلیون تن نهاده دام و طیور خبر داد و اعلام کرد: بخشی از این میزان نهاده منتظر بارگیری و تخلیه و بخش دیگر روی آب است.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - مدیرکل دفتر صنایع معدنی وزارت صمت با بیان اینکه تعدد بخشنامه دریافت عوارض صادراتی به‌منظور تنظیم بازار داخلی است، گفت: عوارضی که مصوب شده، عوارض تنظیم بازار لحظه‌ای یا در شرایط حساس و خاص است که توانسته قیمت‌های داخلی و جهانی را به یک حالت تعادل برساند.

خبرگزاری دانا

نشست هماهنگی و برنامه‌ریزی مسابقات جهانی 2022 ورزش دانشگاهی در محل فدراسیون برگزار شد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

معاون رئیس جمهور گفت: سازمان بهره‌وری پاداش اعضای هیئت مدیره را به افزایش بهره‌وری گره زده که مجری قانون خواهیم بود.

وب‌گاه منیبان

نماینده تهران در مجلس دهم نوشت؛ اگر در روند تصمیم‌گیری‌های‌مان در مسائل حیاتی کشور از ابتدای انقلاب تاکنون دقت کنیم، درمی‌یابیم که سیاست ما سیاست دیوارخوری بوده است.

وب‌گاه عرشه آنلاین

هالک روسی «سرگئی آقاجانیان» با یدک کشیدن همزمان سه فروند هلی‌کوپتر آن‌هم بدون استفاده از وسایل کمکی و در هوایی بارانی و زمینی لغزنده رکورد جدیدی را به نام خود ثبت کرد.

وب‌گاه 55 آنلاین

دیپلماسی اقتصادی به چه معنا است؟ چه ارتباطی میان رویکرد یک کشور در سیاست خارجی و داخلی با میزان موفقیت آن در حوزه دیپلماسی اقتصادی وجود دارد؟ آیا تجربه تعریف معاونت دیپلماسی اقتصادی در وزارت خارجه ایران با همه فراز و فرودهای آن، تجربه موفقی بوده است؟ عدم توفیق پیش‌بینی شده برای این معاونت تا چه اندازه ریشه در عدم هماهنگی میان نهادهای درگیر دارد؟ سیاست خارجی ایران تا چه اندازه تامین‌کننده...

وب‌گاه خبر آنلاین

داستان جلد این شماره مجله «آگاهی نو» درباره ایران و روس است با عنوان «ارتش سری»؛ با پرونده‌هایی درباره سیاست و دیپلماسی و اقتصاد امروز روسیه، مرور روابط ایران با روسیه تزاری و شوروی کمونیستی در 200 سال اخیر و پژوهشی درباره جاسوسان روس، حزب توده و جمهوری اسلامی به قلم محمد قوچانی با عنوان «شیطان اکبر».

خبرگزاری تسنیم

نشست هماهنگی و برنامه‌ریزی مسابقات جهانی 2022 ورزش دانشگاهی در محل فدراسیون برگزار شد.

خبرگزاری تسنیم

معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی از تخصیص 20 هزار میلیارد تسهیلات تومان برای تامین نقدینگی تولید کنندگان بخش کشاورزی خبر داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

بررسی های میدانی حاکی از آن است که قیمت هر پاکت سیمان سفید ساوه 40 کیلویی 106 هزار تومان است.