یک‌شنبه 1 خرداد 1401

روسیه

روسیه

وب‌گاه عرشه آنلاین

هالک روسی «سرگئی آقاجانیان» با یدک کشیدن همزمان سه فروند هلی‌کوپتر آن‌هم بدون استفاده از وسایل کمکی و در هوایی بارانی و زمینی لغزنده رکورد جدیدی را به نام خود ثبت کرد.

وب‌گاه 55 آنلاین

دیپلماسی اقتصادی به چه معنا است؟ چه ارتباطی میان رویکرد یک کشور در سیاست خارجی و داخلی با میزان موفقیت آن در حوزه دیپلماسی اقتصادی وجود دارد؟ آیا تجربه تعریف معاونت دیپلماسی اقتصادی در وزارت خارجه ایران با همه فراز و فرودهای آن، تجربه موفقی بوده است؟ عدم توفیق پیش‌بینی شده برای این معاونت تا چه اندازه ریشه در عدم هماهنگی میان نهادهای درگیر دارد؟ سیاست خارجی ایران تا چه اندازه تامین‌کننده...

وب‌گاه خبر آنلاین

داستان جلد این شماره مجله «آگاهی نو» درباره ایران و روس است با عنوان «ارتش سری»؛ با پرونده‌هایی درباره سیاست و دیپلماسی و اقتصاد امروز روسیه، مرور روابط ایران با روسیه تزاری و شوروی کمونیستی در 200 سال اخیر و پژوهشی درباره جاسوسان روس، حزب توده و جمهوری اسلامی به قلم محمد قوچانی با عنوان «شیطان اکبر».

خبرگزاری تسنیم

نشست هماهنگی و برنامه‌ریزی مسابقات جهانی 2022 ورزش دانشگاهی در محل فدراسیون برگزار شد.

خبرگزاری تسنیم

معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی از تخصیص 20 هزار میلیارد تسهیلات تومان برای تامین نقدینگی تولید کنندگان بخش کشاورزی خبر داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

بررسی های میدانی حاکی از آن است که قیمت هر پاکت سیمان سفید ساوه 40 کیلویی 106 هزار تومان است.

خبرگزاری تسنیم

نماینده رامیان در مجلس گفت: در گذشته یکی از وزارتخانه ها عده زیادی را به روسیه فرستاد و اخیراً هم شنیده ام که می خواهند به سوئیس بروند!

خبرگزاری تسنیم

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور اعلام کرد: 20 کشتی حامل بیش از یک میلیون تن نهاده دام و طیور داریم که بخشی از آن منتظر بارگیری و تخلیه و بخش دیگر روی آب است.

وب‌گاه گسترش

احتمالا در فیفادی بعدی بازی با یکی از تیم‌های اروپایی با رنکینگ اول تا دهم فیفا در دستورکار فدراسیون ایران قرار خواهد گرفت.

وب‌گاه گسترش

این روزها اخبار متعددی در خصوص افزایش قیمت کالاهای اساسی در کشورهای همسایه همچون افغانستان، کردستان عراق و پاکستان به گوش می‌رسد که احتمالاً متأثر از افزایش قیمت‌های جهانی است.

خبرگزاری مهر

نماینده مردم آزادشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: ما اقتصادی را جراحی می‌کنیم که رو به موت است چراکه در نقاط مختلف کشور مردم با مشکلات اقتصادی بسیاری مواجه هستند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - نماینده مردم رامیان در مجلس شورای اسلامی خواستار شفاف سازی نتیجه سفرهای خارجی برخی از مسوولان و نماینده‌های مجلس و میزان دریافتی آنها از این سفرها شد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - آگنیشکا هولاند از جشنواره فیلم کن برای پذیرفتن یک فیلم روسی در بخش رقابتی انتقاد کرد و گفت: اروپا باید تمام تولیدات فرهنگی روسیه را تحریم کند.

وب‌گاه ورزش سه

پیمان اکبری بعد از یک سال تصمیم گرفت در خصوص جدایی خود از کادرفنی تیم ملی در دوران سرمربیگری آلکنو شفاف سازی کند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: صرافی بانک ملی ایران امروز قیمت فروش دلار آمریکا را 25,704(بیست و پنج هزار و هفتصد و چهار تومان) اعلام کرد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

علی مطهری در یادداشتی نوشت: ما استاد از دست دادن فرصت‌ها هستیم تا به دیوار بخوریم و این به دیوار خوردن‌ها به قیمت تحمیل سختی‌های غیرضروری بر مردم و لاجرم فقر و تنگدستی آنهاست.