سیاسی

سیاسی

آزادی 1071 زندانی در پویش مردمی «نذر هشتم»/ زندانبانان و خیرین دست به‌کار شدند
خبرگزاری ایسنا

راه‌اندازی پویش مردمی «نذر هشتم» با اقبال پرسنل زندان و همچنین سایر گروه‌های جهادی و مردمی قرار گرفته و طی دوماه گذشته آزادی بیش از هزار زندانی را موجب شده است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

سخنگوی وزارت امور خارجه برخوردهای نامناسب و تبعیض آمیز نیروهای مرزبانی گرجستان با هموطنان ایرانی مقیم این کشور را به هیچ وجه قابل قبول ندانست.

فرار «احمد مسعود» و «امرالله صالح» به تاجیکستان؟!
خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، وبگاه آمریکایی «اینترسپت» به نقل از یک مقام ارشد اطلاعاتی آمریکا و 2 مقام سابق افغانستان گزارش داده که «احمد مسعود»، رهبر جبهه پنجشیر به همراه «امرالله صالح» معاون اشرف غنی به تاجیکستان فرار کرده است. به نوشته این رسانه آمریکایی، احمد مسعود، مهم‌ترین مخالف طالبان یکماه گفته بود که هر اتفاقی بیافتد از افغانستان دفاع خواهد کرد اکنون به تاجیکستان...

واردات برنج تا پایان فصل کشت آزاد نمی‌شود
خبرگزاری دانا

وزیر جهاد کشاورزی در واکنش به احتمال واردات برنج قبل از پایان فصل برداشت برنج گفت: براساس قانون در زمان کشت برنج داخلی، واردات ممنوع است و تنها از محل ذخایر راهبردی برنج خارجی وارد بازار می‌شود.

رئیس دیوان عدالت اداری: ورود 250 هزار پرونده به دیوان عدالت اداری زیبنده نظام اسلامی نیست
وب‌گاه الف

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: وارد شدن بیش از 250 هزار پرونده به مجموعه قضائی همچون دیوان عدالت اداری، به معنای مشکل بسیار در عقبه است و زیبنده نظام اسلامی نیست.

خبرگزاری میزان

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: شکایات و گلایه‌های دریافتی از ایرانیان مقیم گرجستان در خصوص برخورد‌های نامناسب و تبعیض‌آمیز نیرو‌های مرزبانی این کشور در اعمال محدودیت و ممنوعیت تبعیض ورود به آن کشور به صورت جدی در دست پیگیری است.

تاکید دکتر سجادی بر تحویل سریع ورزشگاه شهید شیرودی به اداره کل ورزش و جوانان استان تهران
خبرگزاری دانا

وزیر ورزش و جوانان در بازدید سرزده از اداره کل ورزش و جوانان استان تهران بر سرعت بخشیدن تغییر و تحول مجموعه ورزشی شهید شیرودی، تحویل سریع آن به اداره کل و برنامه ریزی جهت استفاده آحاد مردم استان تهران تاکید کرد.

خبرگزاری میزان

دنیای امروز با دو چالش بزرگ سلامت و محیط زیست مواجه است و ریشه این بحران را در عملکردهای نظام سلطه باید جستجو کرد. این رفتارها موجب شده تا در کنار تهدید جان میلیون‌ها انسان، اقلیم و محیط زیست جامعه بشری نیز با تهدیدات بی‌شماری مواجه شود.

دعوت 6 دختر شمشیرباز به اردوی تیم ملی سابر زنان
خبرگزاری دانا

فدراسیون شمشیر بازی شش دختر شمشیرباز را به تیم ملی اسلحه سابر دعوت کرد.

رونمایی سه کتاب صوتی «سماوا» به مناسبت هفته دفاع مقدس
خبرگزاری دانا

کتاب‌های صوتی «گمشده دره سبز» نوشته مریم بازرگانی با صدای جهانگیر الماسی، «جشن حنابندان» نوشته محمدحسین قدمی و «مربع‌های قرمز» نوشته زینب عرفانیان با صدای ایوب آقاخانی به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور راویان، نویسندگان و گویندگان آثار، رونمایی شد.

برتری پرگل شاگردان ایراندوست برابر بنگلادش
خبرگزاری دانا

دیدار تیم های ملی فوتبال بانوان ایران و بنگلادش با نتیجه 5 بر صفر به سود تیم ملی ایران پایان رسید.

اعلام جدیدترین آرای کمیته اخلاق / مجیدی از فعالیت در فوتبال محروم شد
خبرگزاری دانا

بر اساس جدیدترین آرای صادره از سوی کمیته اخلاق سرمربی استقلال از فعالیت در فوتبال محروم شد.

خطیب زاده: برخورد نامناسب مرزبانی گرجستان با ایرانیان مقیم در دست پیگیری است
خبرگزاری ایسنا

سخنگوی وزارت امور خارجه برخوردهای نامناسب و تبعیض آمیز نیروهای مرزبانی گرجستان با شهروندان ایرانی به صورت جدی در دست پیگیری است.

دکتر نوروزی: شاهد همدلی جامعه ورزش با بیماران و همکاری عالی مجموعه ورزش و سازمان انتقال خون بودیم
خبرگزاری دانا

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: خوشبختانه جامعه ورزش و جوانان به ندای خدمتگزاران خود در عرصه سلامت پاسخ مثبت داد و امروز در اکثر قریب به اتفاق استان های کشور شاهد حضور پرشور ورزشکاران و جوانان در ایستگاه های اهدای خون بودیم.

برخورد نامناسب مرزبانی گرجستان با ایرانیان مقیم دردست پیگیری است
خبرگزاری مهر

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: سفارت ایران در گرجستان به‌صورت جدی در حال پیگیری موضوع برخوردهای نامناسب نیروهای مرزبانی گرجستان با ایرانیان مقیم این کشور است.