سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401

فرهنگی وب‌گاه عصر ایران

فرهنگی وب‌گاه عصر ایران

برنامه‌های متنوعی همچون بازار جهانی کتاب، مهمان ویژه، دعوت و میزبانی از مهمانان را در دستور قرار داده‌ایم.

شهرام شکیبا و ستاره سادات قطبی مجری‌های تلویزیون مهمانان برنامه دورهمی مهران مدیری بودند. ماجرای جالب ازدواج این زوج مجری را ببینید.

فیلم «رهایی» که ساخته اپل و کمپانی تولید فیلم ویل اسمیت یعنی «وست‌بروک استودیوز» است تا زمانی نامشخص از سال آینده راهی سینماها نخواهد شد.

کمیته‌ای برای بررسی پرونده این افراد تشکیل خواهد شد و با توجه به دلایل و اثر تولید شده در خصوص این آثار تصمیم‌گیری خواهم کرد.

«زالاوا» در ماه گذشته نیز در ایالت پنسیلوانیا در جشنواره فیلم‌های مستقل جیم تروپ به نمایش درآمد و کاندیدای جایزه بهترین فیلم این جشنواره شد.

حامد آهنگی و تیم همراهش مهمان برنامه دورهمی بودند که این مجری و کمدین پاسخ جالبی به سوال مهران مدیری داد.

آیا برش دارم و از این مملکت ببرمش؟! خودم از این مملکت بروم؟! من نمی‌توانم خانواده‌ام را، بستگانم را رها کنم و بروم. من الان گرین‌کارت آمریکا دارم اما نمی‌توانم بروم. من دلبسته این مملکت و مردم هستم.»

برنامه «خندوانه» طبق روال گذشته از یکشنبه تا پنجشنبه با اجرای رامبد جوان و هنرنمایی «جناب خان» ساعت 23 پخش می‌شود.

مسابقه "دورهمی" با اجرای مهران مدیری در ادامه پخش گذشته، از این پس جمعه و شنبه هر هفته ساعت 23 پخش خواهد شد.

«چرا گریه نمی‌کنی؟» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا معتمدی و تهیه‌کنندگی رضا محقق که اسفند و فروردین گذشته جلو دوربین رفته بود، اکنون با پایان تدوین وارد مرحله صداگذاری شده است.

درهای صداوسیما بر روی تمام استعدادها و ظرفیت‌ها به ویژه کسانی که ایمان به فرهنگ و امانت‌داری مردم دارند باز است.

محسن تنابنده صحنه‌ای از سریال «پایتخت» را منتشر کرده است که در آن از شخصیت ارسطو با بازی احمد مهران‌فر، می‌پرسد: «ماکارانی رو آوردن، ماکارانی چرب، سس قرمز، خرسی؟»

سید صادق حسینی رئیس سازمان حج و زیارت گفت: نخستین پرواز به سمت عربستان 23 خردادماه و آخرین پرواز نیز 7 مردادماه از عربستان به سمت ایران صورت می‌گیرد.

برنامه فعالیت گالری‌ها و نگارخانه‌های شهر تهران در آخر هفته.

اگر با این روند پیش برویم می‌گویم متاسفانه در آینده با نسلی روبه‌رو هستیم که در جهل به‌سر می‌برد و دیگر آن زمان برای ساختن دیر شده است.

اشک‌های رامبد جوان و اعضای گروه «بدلکاران13» با دیدن تصاویر زنده یاد ارشا اقدسی در روز تولدش را ببینید.