سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401

فرهنگی وب‌گاه عصر ایران

فرهنگی وب‌گاه عصر ایران

این بخش‌های به اصطلاح زنانه اغلب بخش‌هایی هستند که کارگردان‌های مرد اعتراف می‌کنند چیزی از آن‌ها نمی‌دانند.

زمان برگزاری نمایشگاه به مدت یک ساعت تمدید شد و علاقه‌مندان می‌توانند در روزهای پنجشنبه و جمعه تا ساعت 9 شب به بازدید از نمایشگاه بپردازند.

هفتادوپنجمین جشنواره فیلم کن از 17 تا 28 می (27 اردیبهشت تا هفت خردادماه) برگزار می‌شود.

این فیلم درام دو داستان عاشقانه موازی را دنبال می‌کند که در آن افراد با موانع پنهان و اجتناب‌ناپذیر، نیروی خرافات و قدرت‌های عجیب ناکام می‌شوند.

این که مدیران جدید تلویزیون همگی متولد دهه 60 باشند و هیچکدام به 50 سالگی هم نرسیده باشند به نوبه خود هیچ مزیت خاصی محسوب نمی‌شود، جوانگرایی با رویکرد است نه سن و سال!

علیرضا امیرقاسمی، مدیر و مجری یک شبکه ماهواره‌ای فارسی‌زبان طپش به اتفاقات اخیر پرویز پرستویی واکنش جالب توجهی نشان داد.

تحقیقات اخیر بقایای حیوانات بر روی این خنجرهای تاریخی را مشخص کرد که براساس آن می‌توان نتیجه گرفت این سلاح‌ها فقط به عنوان نماد هویت و جایگاه معرفی مورد استفاده قرار نمی‌گرفته و به عنوان ابزاری برای تکه تکه کردن گوشت شکار و سلاحی در میدان نبرد کاربرد داشته‌اند.

ای کاش مثل آن موقع ها شرایط طوری بود که سریال‌ها و ساخته های من و همکارانم می توانست بی واسطه در سراسر ایران در دسترس مردم قرار بگیرد ولی خب اینطور نیست. من شرمنده.

بر همین اساس بعد از اندونزی کشور پاکستان با سهمیه در نظر گرفته شده از سوی عربستان برای این کشور با اعزام 81 هزار و 132 نفر در جایگاه دومین کشور اعزام کننده زائر به سر زمین وحی قرار دارد.

لحظه ترساندن مهدی یغمایی خواننده پاپ در برنامه شب آهنگی را در ویدئوی زیر می‌بینید.

بر اساس این نظرسنجی همچنین فیلم‌های کمدی ایرانی از بیشترین محبوبیت در میان ایرانیان برخوردارند

دیر زمانی‌ست که عنان محافظت از دستاوردها و مواریث فرهنگی ایران عزیزمان از کف متولیان امر خارج شده است. شمار محوطه‌های باستانی آسیب‌دیده و به تاراج‌رفته از عدد خارج است و تنها چاره کار، اقدام به مُر قانون است نه تغییر آن به نفع طرف سودجو.

رئیس سازمان صداوسیما درباره بازگشت عادل فردوسی پور و سروش صحت به شکلی گنگ جواب داد.

مساله نگران‌کننده در شروع کار نمایشگاه این است که با وجود این‌که شیوع ویروس کرونا - هرچند با روند کاهشی - همچنان در جریان است اما بیشتر حاضران از ماسک استفاده نمی‌کنند.

«خسوف» همچون تیم فوتبالی که امید قهرمانی ندارد اما به دنبال بازیکن سازی است توانست چهره‌های خوبی را به سینما و تلویزیون ایران معرفی کند.

اعتیاد به مواد مخدر از تریاک تا کوکایین و آلوده کردن افراد دیگر، روابط نامشروع، اشاعه فحشاء و ابتذال بر پرده سینما و بر صحنه‌های کنسرت در کاباره‌ها و مراکز فساد و... از جمله اعترافات فائقه آتشین درباره کلیت هنر و هنرمندان شاهنشاهی بود.