سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401

فرهنگی وب‌گاه عصر ایران

فرهنگی وب‌گاه عصر ایران

رضا نیکخواه، بازیگر به همشهری‌آنلاین گفت: مردم باید بخندند، احتیاج به خنده دارند. معتقدم همین کار را خانم‌ها هم باید اجرا کنند. به آقای علیخانی پیشنهاد دادیم که یک بخش را به خانم‌ها اختصاص بدهید تا آنها جوکر را اجرا کنند. امیدوارم انجام شود.

رضا رویگری پیش از ظهر امروز، یکشنبه 18 اردیبهشت‌ماه بعد از حدود سه هفته که میهمان کهریزک بودند از اینجا خداحافظی کرده و جهت ادامه زندگی به منزل تشریف بردند.

رضا صادقی، خواننده مشهور که برای اجرای کنسرت به آمریکا سفر کرده است با حسین تهی، خواننده رپ ساکن خارج کشور دیدار کرد.

سریال تلویزیونی «دردسرهای شیرین» به کارگردانی سهیل موفق و تهیه‌کنندگی سید علی اکبر محمودی مهریزی از امشب روی آنتن شبکه تماشا می‌رود.

جشنواره فیلم کن امسال درخواست حضور روزنامه نگاران روسی را به عنوان بخشی از موضع خود علیه تهاجم این کشور به اوکراین رد کرده است.

در دو روز آخر تعطیلات هفته گذشته با وجود اینکه فیلم «انفرادی» فروش خوب یک میلیاردی داشت، اما فقط 30 هزار نفر به سینما رفته بودند و از جمعیت 80 میلیونی کشور این رقم بسیار کم است.

هنرمند پیشکسوت کشورمان که حدود یک‌هفته پیش ویدئو از وضعیت خودش منتشر کرده بود، امروز به خانه خودش رفت.

دانش آموزان علاقمند جهت شرکت در هشتمین جشنواره فیلم کوتاه مدرسه از سراسر کشور و در تمامی مقاطع تحصیلی می توانند آثار خود را تا 31 تیرماه در آدرس اینترنتی جشنواره (www.madresefestival.ir) ارسال و بارگذاری نمایند.

پولاد کیمیایی، فرزند مسعود کیمیایی و گیتی پاشایی، با انتشار ویدئویی که بر سر مزار مادرش ضبط شده، به صحبت‌های اخیر گوگوش درباره ازدواجش با مسعود کیمیایی و ماجرای درگذشت گیتی پاشایی واکنش نشان داد.

ستاره سادات قطبی مجری تلویزیون به همراه همسر خود شهرام شکیبا در دورهمی شرکت کرد. وی در قسمتی از این برنامه حالش بد شد.

قطعاتی که در روز یکشنبه 11 اردیبهشت اجرا شد حاصل تلاش مشترک دکتر آریا سیاح و معین کوهی بوده، که سویت سمفونی سربداران اثر جاودانه استاد فرهاد فخرالدینی یکی از آثار اجرایی بود.

آقای جبلی لطفا خود قضاوت کنید عملکرد خودتان در این دوره مدیریت شما جز استفاده از چند کلید واژه چه بوده است؟

دکتر انوشه مهمان برنامه خندوانه بود.

نادر طالب‌زاده در مصاحبه‌ای منتشر نشده نسبت به 2 خواننده لس‌آنجلسی اظهار نظر کرد.

شعرهای این آلبوم توسط فردین خلعتبری سروده شده و ضبط موسیقی آلبوم گاه فراموشی در استودیو ویوگاردن اتریش و استودیو صبا ایران انجام شده است.

دومین جشنواره ملی موسیقی و ایین‌های موسیقیایی نواحی ایران به دبیری علمی دامون شش بلوکی و دبیری اجرایی آرش صفری، 25 تا 30 اردیبهشت ماه 1401 در شیراز برگزار می‌شود.