سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401

فرهنگی وب‌گاه عصر ایران

فرهنگی وب‌گاه عصر ایران

طبق گفته رئیس سازمان حج افراد بالای 65 سال به حج امسال اعزام نمی‌شود؛ چرا که عربستان از پذیرش آنها به دلیل پیشگیری از بروز مشکلات و مسائل بهداشتی برای افراد مسن، خودداری کرده است.

ما هنوز در ایران «دانشگاه» به معنای دقیق کلمه نداریم و آن‌چه داریم، مدارسِ عالی است... حتی همین شریف، در واقع دانشگاه نیست.

شهاب حسینی در پستی که با هشتک «نان» منتشر کرده به انتقاد از گرانی‌ها اخیر پرداخت.

از زمانی که وارد سینما شدم تا به الان، سعی کرده‌ام کار خوب انجام دهم و کارهایم فقط الهی به امید تو نباشد، یعنی برای همه آن‌ها زحمت کشیده‌ام.

فیلم سام و نرگس به کارگردانی و نویسندگی ایرج قادری و تهیه کنندگی مرتضی شایسته محصول سال 1379 است.

نمایش «آهنگ مرگ» به نویسندگی لارش نورن، ترجمه ی محمد حامد و تهیه کنندگی و کارگردانی فاطیما جودکی خرداد ماه 1401 روی صحنه خواهد رفت.

ساعات کاری نامتداول و نمایش‌های آخر شب ممکن است منجر به اختلال در خواب شود که به عنوان یکی از عوامل خطر شناخته شده برای مشکلات سلامت روان محسوب می‌شود.

تندیس حکیم ابوالقاسم فردوسی که در میدانی به همین نام در شهر رم، پایتخت ایتالیا، نصب شده است با پیگیری رایزنی فرهنگی سفارت ایران در ایتالیا و توسط شهرداری رم مرمت شده است.

قسمت دوم از مرحله نیمه نهایی فصل سوم مسابقه استعدادیابی عصرجدید روی آنتن شبکه سه رفت.

طرفدارانی که برای خواننده محبوب‌شان تولد گرفتند.

رضا رشیدپور مجری باسابقه تلویزیون در لایو اینستاگرامی مشترکی که با السا فیروزآذر داشت در واکنش به ادعای ضرر 70 میلیونی یک خودروساز به ازای تولید هر خودرو؛ گفت: به درک، نسازید.

نمایش روابط عاطفی، روابط عاشقانه و حتی روابط اروتیک در دربار ناصرالدین‌شاه تبدیل به اصلی‌ترین دغدغه فتحی در «جیران» شده است.

آیین‌نامه اموال دولتی و عمومی دارای 19 بند است که برای آن چند دستورالعمل باید نوشته می‌شد که اطلاع دارم هنوز نوشته نشده و یا بعضی از آن‌ها کامل اجرا نشده است.

گزارشی تصویری از حضور هنرمندان در مراسم هفدهمین شب بازیگر که در در سالن اصلی تئاتر شهر برگزار شد.

معتقد بودند رنگ این چتر، نماد هم‌جنس‌گرایی است، در حالیکه نمایش ما درباره جنگ و صلح است و به این مقوله هیچ ربطی ندارد.

با توجه به استقرار آقای رویگری در منزل و نیاز به خدمات پزشکی، پرستاری ومراقبت های لازم، آمادگی همه جانبه صندوق اعتباری هنر برای کمک در هزینه‌های درمانی و پرستاری این هنرمند پیشکسوت را اعلام کردند.