سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401

فرهنگی وب‌گاه عصر ایران

فرهنگی وب‌گاه عصر ایران

مشمولان واجد شرایط حج تمتع 1401 که در سال 99 نام نویسی کرده و ضوابط تعیین شده را دارا بوده اند و در مرحله اول فراخوان شده اند، فقط تا پایان امروز یکشنبه 25 اردیبهشت فرصت دارند تا در سامانه رزرو، نام نویسی کنند.

تصاویری از لیلا حاتمی و لیلی رشیدی 39 سال پیش در برنامه بچه‌ها بیدار تلویزیون

به گوهر خیراندیش اتهام نابخشودنی و گناه کبیره ازدواج دوم را زده اند! صرف نظر از درستی یا غلط بودن آن که در صورت صحت هم بر آن نقدی وارد نیست، آیا این موضوع ورود به حریم شخصی انسان‌ها نیست؟

نوید محمدزاده، قهرمانی استقلال در لیگ برتر را تبریک گفت.

فیلمی که مراحل ساخت آن به پایان رسیده و در بازار جشنواره فیلم کن 2022 به خریداران بین‌المللی عرضه خواهد شد.

هفتادوپنجمین جشنواره فیلم کن از 17 تا 28 می (27 اردیبهشت تا هفت خردادماه) برگزار می‌شود و اصغر فرهادی یکی از داوران بخش مسابقه اصلی است.

اوکراین بر اساس آرای داوران در رتبه چهارم قرار داشت اما آرای مردمی این کشور را به رتبه نخست رساند.

می توانستیم به جای اجرای موسیقی، با هم حرف بزنیم. می توانستیم در این شب که شب بازیگر است، درباره بازیگری صحبت کنیم که چرا بعد از کار معدن، سخت ترین کار است.

محمد منصور هاشمی: یکی از زیباترین جنبه‌های شاهنامه این است که رستم «سوپرمن» نیست، اهل دم غنیمت‌شمردن است و خوش باشی. قدردان خوراک و نوشاک، اهل ساز و بزم...

عمارت «مسعودیه» چندین سال است که در بلاتکلیفی به سر می‌برد و متولیان آن در سال‌هایی که این عمارت به مرمت اضطراری نیاز داشته، جریان حقوقی آن و نتایجش را بهانه‌ای برای به تعویق انداختن مرمت و حفاظت آن کرده‌اند.

شاهنامه شناسنامه ملت ایران و حکایت نبرد نیاکان ما با سیاهی و کژی است. آنچه به سعی سی ساله او حاصل آمده از منابع غرورآفرین میراث جمعی ماست. تجلی روح ملی ایران است. کار او کتاب ماندگاری در اخلاق هم است. آنچه در شاهنامه می درخشد یزدان پرستی و اخلاق است

«لامینور» این روزها در سینماهای سراسر کشور در حال اکران است و از اوایل اردیبهشت تاکنون بیش از یک میلیارد تومان بلیت فروخته است.

قصد داریم شما را با 10 فیلم انگیزشی و تاثیرگذاری آشنا کنیم که دستکم باعث می شوند برای ایجاد تغییر در زندگی تان انگیزه پیدا کنید.

شبکه خبری «فرانس 24» در مطلبی به بهانه دوره هفتاد و پنجم جشنواره کن اقدام به معرفی 5 استعداد جدید در این رویداد سینمایی کرده و سعید روستایی فیلمساز جوان ایرانی نیز یکی از این چهره‌هاست

چهاردهمین دوره جشن بزرگ منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران، اسامی برندگان چهاردهمین دوره جشن بزرگ منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران به دبیری جعفر گودرزی اعلام شد.