یک‌شنبه 5 تیر 1401

فرهنگی وب‌گاه عصر ایران

فرهنگی وب‌گاه عصر ایران

در واقع آنچه باعث عصبانیت مخاطبان زیادی در شبکه‌های اجتماعی شده است تجاهل، جواب‌های گاه و بیگاه او و مدل برخورد هدی رستمی است.

رضا رویگری در نهایت پس از سه هفته بستری شدن در آسایشگاه کهریزک، 18 اردیبهشت ماه در منزلی که همراه با پرستار مهیا شده بود، ساکن شد.

وقتی مثبت نگاه کنیم اتفاقات مثبت شکل می‌گیرد و هنگامی که خوب نگاه کنیم، خوبی قوت می‌گیرد.

پیش بینی فرزاد حسنی از آینده علی شادمان 16 سال پیش در برنامه مژده بده را ببینید. منبع: خبرفوری

این اثر اصلاً فیلم نیست. این یک اثر مفلوک، حقیر، بی‌وطن و بی‌همه‌چیز است. پس غلط کرده که بتواند به امام رضا توهین کند. اصلاً در این حد نیست. از این رو این اندازه حساسیت هم نیاز نبود.»

واسکز و همکارانش هیئت منصفه را متقاعد کردند که هرد دپ را در هر سه اتهامی که علیه این بازیگر مطرح شده بود به دلیل نوشتن مقاله‌ای در واشنگتن پست در سال 2018 مبنی بر اینکه او «یک مرد نماینده آزار خانگی است» بدنام کرده است.

هم اکنون متولیان امر در حال مقاوم سازی دیواره مذکور هستند و تاکید پلیس بر عدم توقف خودروها در حاشیه معبر فوق بوده است.

فعلا انتشار هرگونه فراخوان، اعلام شماره تلفن برای جذب بازیگر و هنرور هیچ اعتباری ندارد و کاملا تکذیب می شود.

اندیشه پویا را خریدم به 75 هزار تومان و یک ظرف ماست موسیر را نیز به همان قیمت. مطالعه به قصد کسب آگاهی به جای خود. برای لذت گاهی باید هم مجله خرید هم ماستِ موسیر!

شهپرراد، گفت: در مجموعه «چونان سرو» آقای مصطفی رزاق کریمی سه فیلم را به من برای کارگردانی پیشنهاد دادند و فرصت پژوهشی خوبی برای بنده فراهم کردند. سه فیلمی که در کنار هم دوران یکصد ساله تاریخ ایران را شامل و هرکدام مکمل دیگری شد. یعنی فیلم های علامه محمد قزوینی، دکتر محمد معین و دکتر سید جعفر شهیدی.

در فضای مجازی خبری مبنی بر فرونشست بخشی از مسجد وکیل و بسته شدن در این مسجد به روی بازدیدکنندگان منتشر شده بود.

عجیب است که رائفی پور فکر می‌کند این بحث مبارزه او با سلبریتی‌ها تا این حد اهمیت دارد که یک گروه برای به انحراف کشیدن ذهن جامعه از آن مبارزه، اتفاق تلخ قطار مشهد یزد را رقم بزنند که تا به این لحظه 18 نفر جانشان را از دست داده‌اند.

اصل آهنگ هندی را ببینید و مقایسه کنید که بعضی از حرکات حامد آهنگی مانند هنرپیشه هندی است.

این اثر از نمایش‌نامه‌نویس معروف سوئدی، لارش نورن که برای اولین بار در ایران روی صحنه می‌رود با درونمایه‌ای ابزورد به مسئله بی‌هویتی و تنهایی انسان معاصر و چالش‌های پیرامون آن می‌پردازد.

همایون شجریان با اعلام این خبر در صفحه‌اش نوشت: «به اطلاع دوست‌داران عزیز می‌رساند، یکم، دوم، سوم، پنجم و ششم تیر ماه، همراه با ارکستر سیاوش به رهبری آرش گوران در سالن همایش‌های کشور (سالن وزارت کشور) در خدمت شما بزرگواران هستیم.

شنبه از بین رقابت میان گروه پهلوانک‌های ایران‌زمین و گروه دپا، از رقابت میان گروه ترانه و ستیلا و آنیسا و از میان رقابت بین گروه کاکتوس و پیمان ابراهیمی، تکلیف سه فینالیست مشخص می‌شود.