چهارشنبه 6 مهر 1401

فرهنگ و هنر

فرهنگ و هنر

وب‌گاه دنیای اقتصاد

روز دوشنبه برخی از روزنامه‌ها به دلیل تعطیلات منتشر نشدند. آفتاب‌یزد معتقد است «اختلافات فرابرجامی ایران و آمریکا راه‌حل ندارد». در عین حال در مورد پرونده مهسا امینی نوشته «مجلس منتظر اعلام نظر رسمی پزشکی قانونی درباره فوت مهسا امینی است. ایران «حضور حداکثری» را با عکس بزرگی از راهپیمایی روز یکشنبه انتخاب کرده، عکس شهدایی که در این روز تشییع شده‌اند را به عنوان «دهه هشتادی‌ها، صف اول...

وب‌گاه ورزش سه

رضا رجبی می‌گوید تغییر و تحولاتی که روی نیمکت تیم ملی ایران رخ داده است، باید منجر به صعود این تیم از مرحله گروهی جام جهانی بشود.

وب‌گاه فرارو

اگر راه‌های بینابینی برای همگرائی و تلطیف مواضع و همراهی پیدا نشود، چشم‌انداز روشن نیست و نمی‌توانیم به آینده خوش بین باشیم. طیف وسیع گروه‌های میانه که گاهی از آن‌ها به طبقه متوسط یاد می‌کنند، هنوز خاموشند. تداوم ستیزه و تقابل، جامعه را در مسیر راه‌های نامعلوم قرار می‌دهد. برخی به علت غلبه شور و هیجان و البته نارضایتی و ناکامی‌های انباشته، همین وضع را می‌پسندند. در حالی که تجربه‌های...

وب‌گاه عرشه آنلاین

پادشاه عربستان تغییراتی را در ساختار دولت این کشور ایجاد کرد؛ تغییراتی که بیش از هرچیز در راستای تقویت جایگاه و قدرت فرزندان او ارزیابی می‌شود.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، تیم ملی فوتبال کشورمان امشب در دومین بازی دوستانه خود اردوی اتریش مقابل سنگال به تساوی یک بر یک رسید. مهدی محمد نبی، نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال و مدیر تیم ملی در این بازی پس از اتمام مسابقه پرچم منقش به آرم فدراسیون فوتبال و جامی از صنایع دستی کشورمان را به لامین دیاتا، مدیر تیم سنگال اهدا کرد. همچنین مدیر تیم حریف نیز یک پرچم منقش به آرم فدراسیون...

وب‌گاه مشرق نیوز

مدیران تیم‌های ملی فوتبال ایران و سنگال هدایایی به هم اهدا کردند.

وب‌گاه 55 آنلاین

عزت‌الله ضرغامی همزمان با روز جهانی گردشگری، ایران‌هراسی را مهم‌ترین مسأله گردشگری ایران دانست و گفت...

وب‌گاه عرشه آنلاین

عزت‌الله ضرغامی همزمان با روز جهانی گردشگری، ایران‌هراسی را مهم‌ترین مسأله گردشگری ایران دانست و گفت: در کشور ما اینگونه موضوعات مانند «مار و پله» است. درست در جایی که پله موفقیت را طی می‌کنی با یک نیش به پله اول برمی‌گردی!

وب‌گاه عصر ایران

حداقل قضیه این است که حتماً در گشت ارشاد تجدید نظر صورت گیرد. نگرانم وقتی آب‌ها از آسیاب بیفتد، این کار هم نشود.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایرنا نوشت: احتمالا همه شما اطلاعاتی هر چند اندک درباره حرم امام رضا (ع) دارید، اما آیا می‌دانستید تاریخچه‌ای جذاب از میراث تاریخی در دل این حرم آرامش‌بخش نهفته است؟ در این گزارش با چند مورد از عجایب چندگانه حرم امام رضا (ع) آشنا خواهید شد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

عزت‌الله ضرغامی در توییتی نوشت: ایران هراسی مانند «مار و پله» است، درست در جایی که پله موفقیت را طی می‌کنی با یک نیش به پله اول برمی‌گردی!

وب‌گاه خبر آنلاین

ایبنا نوشت: جنبه بشری پیامبر (ص) در کتب سیره به شدت مورد غفلت واقع شده است که در برخی موارد در کتاب بدان اشاره کرده‌ام و همچنین اندیشه سیاسی حکومت پیامبر (ص) هم چندان مورد توجه قرار نگرفته است که می‌طلبد توجه بیشتری بدان مبذول داشت.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

عزت‌الله ضرغامی همزمان با روز جهانی گردشگری، ایران‌هراسی را مهم‌ترین مسأله گردشگری ایران دانست و گفت: در کشور ما اینگونه موضوعات مانند «مار و پله» است. درست در جایی که پله موفقیت را طی می‌کنی با یک نیش به پله اول برمی‌گردی!

وب‌گاه عصر ایران

ایران‌هراسی از مهم‌ترین مسائل گردشگری است، تلاش کرده‌ایم با مدل‌های جدید رسانه‌ای با آن مقابله کنیم.

وب‌گاه خبر آنلاین

نورنیوز، رسانه شورای عالی امنیت ملی به نقل از ایرنا نوشت: عماد افروغ، جامعه شناس گفت: نظام باید برخورد به موقع و دست کم عذرخواهی می‌کرد، اما همه چیز را موکول به پاسخ فلان کمیته و کمیسیون و دستور مقامات کردند. این می‌شود نوشدارو بعد از مرگ سهراب. باید می‌فهمیدید قطع نظر از هر پاسخی که از کمیته‌ها بیرون بیاید، شما مقصرید. چون اگر به این خانم ایست نمی دادند و او را سوار ون نمی کردند، این...