ورزش بانوان

ورزش بانوان

نخستین گل بعد از وضع حمل؛ طلسم ستاره تیم ملی زنان آمریکا در اسپرز شکست
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - «الکس مورگان» ستاره آمریکایی تیم فوتبال زنان باشگاه تاتنهام در دیدار این تیم برابر برایتون که با پیروزی سه بر یک اسپرز همراه شد، نخستین گل خود را هفت ماه بعد از وضع حمل به ثمر رساند.

شب به خیر و خدا نگهدار!
خبرگزاری ایسنا

عجیب نبود که شنبه‌شب و پس از اعلام نتایج انتخابات 2020 آمریکا، بسیاری از ورزشکاران سرشناس آمریکایی از شکست ترامپ ابراز خوشحالی کردند. مگان راپینو و الکس مورگان، ستارگان تیم فوتبال زنان ایالات متحده و البته لبرون جیمز، فوق ستاره بسکتبال آمریکا از جمله کسانی بودند که بلافاصله از شکست ترامپ ابراز شادمانی کردند.

عکس روز / شروع مادرانه
خبرگزاری ایسنا

خبرگزاری دانشجویان ایران - ایسنا

الکس مورگان به تاتنهام پیوست
خبرگزاری ایسنا

بازیکن تیم اورلندو پراید یک فصل به صورت قرضی برای تاتنهام بازی خواهد کرد.

ستاره «فنجان به‌دست» تیم ملی زنان آمریکا به تاتنهام پیوست
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - براساس تایید باشگاه تاتنهام ستاره تیم ملی فوتبال زنان آمریکا با قراردادی یک ساله به تیم فوتبال زنان این باشگاه انگلیسی ملحق شد.

وزیر یا آقای گل به خودی!
وب‌گاه مشرق نیوز

در زمان وزارت سلطانی‌فر دو باشگاه تحت هدایت وزارت و همچنین فدراسیون فوتبال رقمی در حدود 15میلیون و 775هزار دلار بدهی ارزی بالا آورده‌اند که بخشی از این پول‌ها پرداخت شده و بخش دیگر آن باید پرداخت شود.

عسگری: می‌توانیم تمرینات تیم ملی تکواندو را با نفرات کم شروع کنیم
خبرگزاری خبرنگاران جوان

سرمربی تیم ملی تکواندو گفت: می‌توانیم تمرینات تیم ملی را به خوبی مدیریت کرده و اردو‌ها را با تعداد نفرات کمتر شروع کنیم.

آنچه مردم تماشا کردند؛ قهرمانان عصبانی بدنبال کرسی!
خبرگزاری ایسنا

در انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک شاهد تعدادی قهرمان عصبانی بودیم که به سختی توانستند دور یک میز بنشینند و برای دو پستی که تنها یک سال دیگر عمر دارد، تصمیم بگیرند.

خبرگزاری تسنیم

بانوی قایقران کشورمان جایگزین کیمیا علیزاده در کمیسیون ورزشکاران شد.

انتخابات کمیسیون ورزشکاران | تبدیل 5 به 6!/ میراسماعیلی نیامد اما کاندیدا شد
خبرگزاری دانا

با این وجود این کمیته ملی المپیک نام رئیس کنونی فدراسیون جودو را در بین نامزدهای ریاست اعلام نکرد اما آرش میراسماعیلی در انتخابات فردا حضور خواهد داشت.

جایگزینی مهسا جاور بجای کیمیا علیزاده در کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک
خبرگزاری ایسنا

جایگزین کیمیا علیزاده در کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک مشخص شد.

رقابت سه کاندیدا برای ریاست کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک
خبرگزاری ایسنا

کاندیدای انتخابات ریاست و نایب رییسی کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک مشخص شدند.

پرویز پرستویی نباید حرف بزند؟!
خبرگزاری ایسنا

«علاوه بر حوزه تخصصی‌اش در دیگر حوزه‌ها جملات تأثیرگذار و اغلب تندوتیزی دارد که تعدادی از آنها ماندگار شده است. کاری که پرستویی در حوزه‌های دیگر می‌کند، زیاد مرتبط با این مطلب نیست؛ بلکه فقط اظهار نظراتش در حوزه ورزش تا حدودی زیر ذره‌بین قرار گرفته است. آیا پرویز پرستویی حق ندارد درباره ورزش و اتفاقاتی که در این حوزه رخ می‌دهد، اظهار نظر کند و حرف بزند؟»

سعیدی: حکم رئیس کمیسیون ورزشکاران به اشتباه 2 ساله صادر شد
خبرگزاری مهر

دبیرکل کمیته ملی المپیک با بیان اینکه حکم آرش میراسماعیلی برای ریاست کمیسیون ورزشکاران به اشتباه 2 ساله صادر شده بر انتخابات داخلی برای تعیین رئیس و نایب رئیس جدید تاکید کرد.

بررسی آخرین وضعیت انتخابات داخلی کمیسیون ورزشکاران / تفتیان و نوروزی حق رای دارند
خبرگزاری ایسنا

نایب رییس کمیته ملی المپیک می گوید، انتخابات داخلی کمیسیون ورزشکاران به زودی انجام می شود و از میان دو عضوی که رییس کمیته ملی المپیک باید معرفی کند حتما یک حانم خواهد بود.

صالحی‌امیری: سابقه نداشته فدراسیون جهانی ورزشکار را گروگان بگیرد! / 60 میلیارد تومان برای فدراسیون‌ها
خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، سیدرضا صالحی‌امیری در نشست خبری در مورد پیش بینی برگزاری المپیک توکیو در سال 2021 اظهار داشت: سوم تیرماه نامه‌ای از IOC به دست ما رسید. رئیس کمیته المپیک ژاپن در خصوص برگزاری المپیک مطالبی بیان داشته و اعلام کرده که حالت اضطراری از 3 تیر در ژاپن لغو شده و مردم به زندگی عادی برگشتند. کمیته ملی ژاپن هم بر اساس دستورات وزارت بهداشت این کشور به فدراسیون‌ها...