ورزش بانوان

ورزش بانوان

وب‌گاه مشرق نیوز

نمایش اتوبوسی به نام هوس در سالن استاد جمشید مشایخی
وب‌گاه عصر ایران

نمایش (اتوبوس به نام هوس) به نویسندگی تنسی ویلیامز و کارگردانی مهدی اصغریان می باشد

چرا هیچ فدراسیونی پاسخگوی عملکردش در المپیک نیست؟
وب‌گاه خبر آنلاین

بیش از یک ماه از پایان المپیک 2020 توکیو می گذرد اما هنوز پیشگامان ناکامی در این بازی ها هیچ توضیحی بابت این اتفاقات نداده و به نظر می رسد برنامه ای هم برای این کار ندارند.

مسئولان ورزش ایران بازنده بزرگ پیش‌بینی المپیک!
وب‌گاه خبر آنلاین

در حالی‌که قبل از المپیک 2020 صحبت از مدال‌آوری بعضی از ورزشکاران و رشته‌ها بود اما این اتفاق نیفتاد و هیچ‌کس هم پاسخگوی این ارزیابی‌های و نادرست اشتباه نیست.

نمایشنامه خوانی «حکم مرگ به سبک ارمنی ها»
وب‌گاه عصر ایران

ر روزگارانی که برایمان زندگی معنایی جز مرگ تدریجی نفس هایمان، آرزوهایمان و شاید عاشقانه هایمان ندارد مجالی یافتیم تا برایتان از امید و عشق به وطن، ترانه ای آهنگین بسراییم.

صداوسیما و سیاست سوا کن؛ جدا کن!
وب‌گاه خبر آنلاین

شبکه ورزش در حالی در بازی‌های المپیک و پارالمپیک از آوردن نام ورزشکار مهاجر ایرانی طفره می‌رفت که بدون هیچ خط قرمز و مشکلی بازی تیم ملی فوتبال آذربایجان را با حضور دو فوتبالیست ایرانی به صورت زنده پخش کرد!

مدال‌آورترین استان‌های ایران در 3 دوره اخیر المپیک؛ مازندران در صدر
خبرگزاری ایسنا

در سه دوره اخیر المپیک، استان‌های مازندران و تهران بیشترین ورزشکاران کسب کننده مدال را به خود اختصاص داده‌اند و ورزشکاران ایرانی در رشته‌های کشتی و وزنه‌برداری موفق شده‌اند، بیشترین مدال را به دست آورند.

حال مصی علینژاد الان دیدنی است!
وب‌گاه مشرق نیوز

پایان کار کمیسیون همیشه تعطیل و پرحاشیه ورزشکاران / 4 سالی که بیهوده گذشت
خبرگزاری ایسنا

دوره چهارساله کمیسیون ورزشکاران در حالی دو ماه دیگر به پایان می رسد که این کمیسیون هیچ خروجی مثبتی نداشت و تنها در طول این چهار سال درگیر حاشیه بود.

تکواندو در بن‌بست فنی
وب‌گاه مشرق نیوز

تیم ملی تکواندوی ایران در المپیک توکیو عملکرد بسیار ضعیفی داشت و نتوانست انتظارات را برآورده کند.

پناهنده ایرانی در پارالمپیک کیست؟
وب‌گاه فرارو

بعد از اتمام آن بازی‌ها، نوبت به بازی‌های پارالمپیک توکیو رسیده است. در این دوره از بازی‌ها نیز درست مثل بازی‌های المپیک، تیم پناه‌جویان تشکیل شده است و درست مثل همان بازی‌ها، این تیم هم ورزشکار ایرانی دارد. در بین تیم شش‌نفره پناه‌جویان پارالمپیکی که متشکل از پنج مرد و یک زن هستند، اسمی از ورزشکار ایران هم دیده می‌شود؛ شهراد نساج‌پور.

مرثیه ای برای کیمیا
خبرگزاری دانشجو

گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، آرش وثاقتی جلال؛ المپیک 2020 توکیو به پایان رسید و کاروان ورزشی ایران حضور پرفراز و نشیبی در این دوره از رقابت ها داشتند. اما در میان حوادث المپیک توکیو، سوم مرداد روزی تلخ برای ورزش ایران بود. بانوی تکواندوکار تیم ملی ایران در حالی برروی تاتامی رفت که حریفش برنده مدال برنز دوره گذشته المپیک و یک ایرانی الاصل دیگر بود. البته به کار بردن واژه ایرانی برای...

مستعان: پولادگر باید پاسخگوی تصمیماتش باشد / دولت از تکواندو حمایت‌های لازم را نکرد که نتیجه‌اش ناکامی شد
خبرگزاری دانا

تکواندوکار سابق کشورمان گفت: دلیل موفقیت ما در تکواندو توجه به مربیان پایه بود که از کودکی یک تکواندوکار تا المپیکی شدن او همراهش بودند اما الان به‌دلیل نبود بودجه از این مربیان حمایت نمی‌شود. این‌که فدراسیون بودجه ندارد تقصیر کیست؟ کسی جز دولت؟

باور کن؛ من هم بغض کردم!
وب‌گاه خبر آنلاین

این روایتی است به جامانده از روزی که کیمیا علیزاده و ناهید کیانی به مصاف هم رفتند.