چهارشنبه 26 مرداد 1401

گردشگری

گردشگری

خبرگزاری مهر

مدیر پاویون ایران در نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری نجف گفت: هدف اصلی از مشارکت شرکت های ایرانی در پاویون ویژه ایران در نمایشگاه گردشگری نجف، افزایش ورود گردشگران عراقی به سراسر ایران

خبرگزاری مهر

قدیمی‌ترین شیوه فراهم‌سازی زیرانداز که تاکنون شناخته شده نمدمالی است.

وب‌گاه گسترش

4تفاهم‌نامه با هدف تقویت همکاری‌ها در حوزه گردشگری بین شرکت توسعه گردشگری ایران و شهرداری شیراز امضا شد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

موزه هنر‌های معاصر تهران درباره‌ی مشاهده حشرات در نمایشگاه «مینیمالیسم و کانسپچوآل آرت» بیانیه منتشر کرد.

خبرگزاری دانا

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی سیستان و بلوچستان گفت: تاکنون بالاترین رقم اعتباری مصوبات سفرهای استانی رئیس‌جمهور به استان‌های سیستان و بلوچستان و خوزستان اختصاص یافته است.

خبرگزاری ایرنا

گناوه - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: اتمام پروژه‌های نیمه تمام مهمترین دغدغه دولت سیزدهم است که در این ارتباط در یک سال عمر این دولت یکهزار و 500 پروژه عمرانی نیمه تمام بخش بهداشت و درمان در کشور تکمیل شده است.

خبرگزاری تسنیم

فدراسیون تنیس با هدف توسعه و تعالی این رشته ورزشی با سازمان منطقه آزاد کیش تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - دومین دوره جشنواره فیلم‌های توسعه پایدار «زمین»، اعضاء هیأت انتخاب خود را اعلام کرد.

خبرگزاری ایرنا

همدان - ایرنا - سرانجام با درخواست و پیگیری‌های مستمر، چراغ یکی از مطرح‌ترین مسابقات بین المللی شطرنج تحت عنوان جام "اوپن ابن سینا" بعد از سال‌ها مجددا روشن شد تا شهریورماه امسال شاهد برگزاری ایت رویداد در همدان باشیم.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - فدراسیون تنیس با هدف توسعه این رشته ورزشی با سازمان منطقه آزاد کیش تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد تا تور جهانی تنیس مردان در کیش پس از حدود یک دهه توقف دوباره از سر گرفته شود.

وب‌گاه خبر آنلاین

دومین دوره جشنواره فیلم‌های توسعه پایدار «زمین»، اعضاء هیأت انتخاب خود را اعلام کرد.

خبرگزاری ایرنا

ساری - ایرنا - استان سرسبز مازندران همه ساله پذیرای میلیون ها گردشگر از اقصی نقاط کشور است و یکی از راهکارهای مهم در توسعه صنعت گردشگری، سرمایه‌گذاری در صنعت حمل‌ونقل هوایی است؛ اقدامی که به نظر می‌رسد در دولت سیزدهم با برنامه‌ریزی برای توسعه و پیشرفت فرودگاه‌ها مورد توجه قرار گرفته است.

خبرگزاری دانا

یحیی حسین‌پور گفت: شغل عشایر تک‌بعدی و این موضوع به‌عنوان یک آسیب مطرح است، چراکه خشکسالی‌ها و تنش‌هایی که ایجاد می‌شود زندگی عشایر را تحت تاثیر قرار دهد.

وب‌گاه عصر ایران

معاون اول رییس جمهور از بانک مرکزی خواست تا کارگروهی برای تأمین مالی اشتغالزایی با رویکرد بهره گیری از ظرفیت های داخلی و منطقه ای ایجاد نماید.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

مدیر سرمایه‌گذاری صندوق توسعه صنایع‌دستی و فرش دستباف و احیا و بهره‌برداری از بناهای تاریخی، فروش کاروانسرای لات را تکذیب کرد.