جمعه 4 اسفند 1402

گوناگون وب‌گاه 55 آنلاین

گوناگون وب‌گاه 55 آنلاین

معافیت از خدمت سربازی همواره شرایط خاص خودش را داشته و گاهی افراد با داشتن برخی از شرایط برای معافیت باز هم نمی‌توانند از طرح‌هایی که به تصویب رسیده است بهره ببرند. نمایندگان مجلس در سال جاری بارها درباره خدمت سربازی و شرایط معافیت دائم، طرح‌های مختلفی را ارائه کرده‌اند.

حال اینکه وزارت کار اعلام کرده است که اعتبار دیگری علاوه بر یارانه واریز می‌کند که با این اعتبار فقط امکان خرید وجود دارد و غیر از یارانه نقدی که دریافت می‌کنند اعتباری هم برای خرید دریافت می‌کنند. خانوار یارانه‌بگیر به‌صورت مجزا یارانه نقدی خود را ماهانه دریافت خواهند نمود.

برای اطلاع از فال ابجد فردا 4 اسفند ماه با ما در ادامه همراه باشید.

لوازم آرایش مرغوب لوازم آرایشی است که برای استفاده بی خطر باشد، عملکرد خوبی داشته باشد و ظاهری زیبا به شما بدهد. هنگام انتخاب لوازم آرایش مرغوب، باید به عوامل زیادی توجه کرد.

باقلوا کادایف نوعی شیرینی محبوب است که با استفاده از رشته کادایف، مغزهای مختلف و شربت تهیه می‌شود. این شیرینی اصالتاً ترکی دارد و به دلیل طعم و مزه دلچسب و ظاهری زیبا، طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد.

اهداف و برنامه های مرتبط با موضوعات اقتصادی و صنعتی مهندس حمیدرضا اصفهانی، کاندیدای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را در این مطلب بخوانید.

فال حافظ، یک فال قدیمی و سنتی است که در ایران بسیار محبوب است. این فال، می‌تواند به ما کمک کند تا از آینده خود آگاه شویم و تصمیمات درستی بگیریم.

در طرح فجرانه کالابرگ الکترونیکی افرادی که در دهک یک تا هفت درآمدی قرار دارند، با خرید از سبد کالایی 220 هزار تومان یارانه مضاعف دریافت کنند. از همین رو می‌توان گفت با اجرای طرح فجرانه، فردی با دهک درآمدی یک تا 3 به جای دریافت 400 هزارتومان یارانه دریافت می کند.

سفره هفت سین، یک سنت دیرینه ایرانی است که در نوروز، سال نو ایرانی، چیده می‌شود. این سفره شامل هفت عنصر نمادین است که نام آنها با حرف "سین" آغاز می‌شود.

فرشتگان همیشه در کنار ما هستند و پیام‌های مثبتی برای ما دارند. در فال فرشتگان امروز پیام فرشتگان را برای خودتان بیابید و از آن برای هدایت زندگی خود استفاده کنید.

آبگیری نکردن ماشین لباسشویی به مشکلی اطلاق می‌شود که در آن، دستگاه به طور کامل یا جزئی از آب پر نمی‌شود. این مشکل می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

حسین رضازاده، قهرمان پیشین وزنه‌برداری جهان و المپیک به دلیل عوارض ناشی از بیماری دیابت بستری شد. حسین رضازاده حال عمومی‌اش خوب است و فعلا تحت مراقبت است.

زمین لرزه ای با قدرت 3.1 ریشتر کرمان را لرزاند.

فال عطسه چهارشنبه 3 اسفند 1402 عطسه کردن در ساعات مشخص چه پیامی دارد؟

رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی نیز در این نشست ضمن اشاره به رشد بیش از 70 درصدی در تجارت الکترونیکی در سال 1402، آن را با توجه به ظرفیت‌های کشور ایران کافی ندانست و افزود: در برنامه راهبردی تجارت الکترونیکی کشور که متناسب با برنامه توسعه هفتم تعریف شده است.

استوری جدید یکتا ناصر بازیگر سینما و تلویزیون را می‌بینیم که به نظر در جواب استوری جنجالی همسر سابق‌اش یعنی منوچهر هادی (کارگردان و بازیگر) است. در ادامه برای مشاهده استوری یکتا ناصر با ما همراه باشید.