جمعه 4 اسفند 1402

گوناگون وب‌گاه 55 آنلاین

گوناگون وب‌گاه 55 آنلاین

الهام حمیدی با انتشار یک فیلم در اینستاگرامش از بازگرداندن پول کوروش کمپانی به حساب قوه قضائیه خبر داد و از مردم عذر خواهی کرد.

در هستی، وجود گوهرها درخشان و ارزشمند هستند و نبود هر یک، کار هستی را مختل می‌کند. وقتی که، خویشتن را با تمام ناملایمات و تجربیات تلخ دوست بداریم، آن زخم‌ها روزنه‌هایی می‌شوند که نور از آن‌ها عبور می‌کند.

موسی غنی‌نژاد، اقتصاددان گفت: اقتصاد ما مریض است، اقتصاد ما سرطان دارد. موسی غنی‌نژاد: ما اگر می‌خواهیم حرف جدی بزنیم، باید راه حل بدهیم، نه اینکه آنچه گذشته را تکرار کنیم.

علت قتل عام خانواده کرمانی مشخص شد. پدر خانواده به همراه برادرهای بزرگ قاتل، خواهر خودشان را که آن زمان دبیرستانی بود به قتل می‌رسانند. قاتل که اسمش بهرام بود آن زمان 12 سال داشت و شاهد ماجرای قتل خواهرش بود.

قلیه ماهی یکی از معروف‌ترین خورش‌های ایرانی است که متعلق به جنوب ایران، استان‌های خوزستان، بوشهر، هرمزگان و جنوب بلوچستان می‌باشد. در طبخ این غذا از سبزی‌جات مخصوص (گشنیز و شنبلیله)، تمر هندی، ادویه‌جات، پیاز و ماهی جنوبی استفاده می‌شود.

برای اطلاع از فال ابجد فردا 2 اسفند ماه با ما در ادامه همراه باشید.

از ماه اردیبهشت تقریبا تمام فروشگاه‌های طرف قرارداد با وزارت تعاون شعب خود را ملزم به اتصال به شبکه وزارت تعاون برای اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی کردیم. در دو ماه اخیر، دو فروشگاه اینترنتی دیجی کالا و اسنپ مارکت به شبکه کالابرگ الکترونیکی متصل شدند.

فال حافظ، یک فال قدیمی و سنتی است که در ایران بسیار محبوب است. این فال، می‌تواند به ما کمک کند تا از آینده خود آگاه شویم و تصمیمات درستی بگیریم.

در حالی که عربستان سعودی به دنبال این است که با استفاده از دلارهای نفتی‌اش صنعت فناوری داخلی‌اش را تقویت کند، در ازای معاملاتی بسیار بزرگ، از شرکت‌های چینی پیشرو در زمینه فناوری می‌خواهد در این پادشاهی حوزه خلیج فارس سرمایه‌گذاری کنند.

رهبر انقلاب تاکید کردند: هر رأیی که شما در صندوق میاندازید، مثل این است که یک بخشی از پول آن سپرده را دارید تأمین می‌کنید. یک رای هم اهمیت دارد. هرچه انتخابات پرشورتر باشد، عظمت ملت ایران بیشتر در چشم مخالفان و دشمنانش دیده خواهد شد.

بنابر مصوبه این شورا، استفاده از فیلترشکن غیرقانونی است، مگر در مواردی که مجوز قانونی دریافت شود.

آندریاس برمه، اسطوره فوتبال آلمان دقایقی پیش در سن 63 سالگی بر اثر سکته قلبی درگذشت

ستاد انتخابات کشور فهرست نهایی نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس را فردا اعلام می‌کند.

اقتصاد دیجیتال حالا به کلیدواژه رشد اقتصاد در عصر مدرن تبدیل شده است. با این اوصاف روز دوم همایش چشم‌انداز اقتصاد ایران 1403 به بررسی این موضوع اختصاص یافت. در این رویداد که به میزبانی «دنیای اقتصاد» در هتل المپیک برگزار شد، گروهی از اقتصاددانان، کارشناسان و مدیران پلتفرم‌ها و کسب‌وکارهای دیجیتال به بررسی چالش‌های پیش‌روی اقتصاد دیجیتال، تفاوت‌های اقتصاد سنتی با اقتصاد دیجیتال، سهم...

پس از خاموشی لتل منگشکار دولت هند دو روز عزای عمومی در کشور اعلام کرد و جسد او همچون یک شخصیت بزرگ با حضور نخست‌وزیر و اعضای هیأت دولت و بسیاری از سیاست‌مداران هند همراه هزاران تن از مردم بدرقه شد.

بعد از جدایی کارلوس کی‌روش از تیم ملی قطر، شایعات زیادی در مورد آینده کاری او به وجود آمد و از جمله گفتند مربی پرتغالی ممکن است روی نیمکت تیم ملی الجزایر بنشیند.