جمعه 4 اسفند 1402

گوناگون وب‌گاه 55 آنلاین

گوناگون وب‌گاه 55 آنلاین

اوتمیل آجیلی نوعی اوتمیل است که با آجیل، مانند بادام، گردو، فندق و بادام زمینی درست می‌شود. جو دوسر منبع خوبی از فیبر و پروتئین است و آجیل نیز منبع خوبی از چربی‌های سالم و پروتئین است. این باعث می‌شود اوتمیل آجیلی صبحانه یا میان وعده‌ای مقوی و سیرکننده باشد.

برای اطلاع از فال تاروت امروز 3 اسفند در ادامه خبر با ما همراه باشید.

دبیر شورای عالی فضای مجازی تاکید کرد: قطعا اگر نیازهای مردم به این خدمات برطرف شود، دیگر نیازی به استفاده از پالایش شکن ها و فیلترشکن ها ندارند.

دسر زعفرونی نوعی دسر خوشمزه و محبوب ایرانی است که با زعفران، شکر، شیر و مواد دیگر تهیه می‌شود. این دسر طعمی دلنشین و رنگی زیبا دارد و به عنوان یکی از دسرهای مجلسی و سنتی ایرانی شناخته می‌شود.

وزیر گردشگری: به اندازه کافی بدل مسی داریم، حتی بهتر از مسی. برای مسی هزینه نمی‌کنیم خودمان صادق بوقی داریم.

نان برنجی نوعی شیرینی سنتی و محبوب ایرانی است که قدمت آن به دوران قاجار و شهر کرمانشاه برمی‌گردد. این شیرینی خوشمزه با آرد برنج، شکر، روغن، تخم مرغ، گلاب و هل تهیه می‌شود.

برای اطلاع از فال ابجد فردا 3 اسفند ماه با ما در ادامه همراه باشید.

فال حافظ، یک فال قدیمی و سنتی است که در ایران بسیار محبوب است. این فال، می‌تواند به ما کمک کند تا از آینده خود آگاه شویم و تصمیمات درستی بگیریم.

آیا قدرت ذاتاً فسادآور است یا مشکل این است که فقط یا حداقل بیشتر انسان‌های فاسد هستند که قدرت برایشان جذاب است و برای به دست آوردن آن تلاش و مبارزه می‌کنند؟

در چشم‌انداز همیشه در حال تحول سرمایه‌گذاری خطرپذیر، هوش مصنوعی (AI) نه‌تنها به‌عنوان یک ابزار، بلکه به‌عنوان یک نیروی متحول‌کننده ظاهر شده است که مولفه‌های استراتژی‌های سرمایه‌گذاری و کارایی عملیاتی را بازتعریف می‌کند. در قلب این انقلاب، دیدگاه‌هایی روشنگرانه از رهبران فکری مانند دکتر محمد رسولی، پژوهشگر هوش مصنوعی از دانشگاه استنفورد و مشاور هدایت سرمایه‌گذاران نهادی از طریق پیچیدگی‌های...

خبر خوب اینکه پرونده ثبتی درخت کهنسال (لول، لور) انجیر معابد بندرمقام که توسط حوریه زحمتکش تهیه و دفاع شده با کد 1155 در فهرست آثار ملی طبیعی قرار گرفت.

اتباع غیر مجاز باید به کشور خود بازگردند و مابقی باید طی یک برنامه ریزی ساماندهی شوند.

وزیر رفاه اجتماعی تصریح کرد: دهک‌های مختلف خیلی تعجیل نداشته باشند مرحله اول طرح فجرانه کالابرگ تا 17 اسفند ادامه دارد و دو ماه دیگر هم بعد از 17 اسفند به صورت ماهانه هر ماه جداگانه اعتبارات را شارژ خواهیم کرد و امید است بتوانیم بخشی از وظایفمان را نسبت مردم به‌خصوص به دهک‌های ضعیف ایفا کرده باشیم.

فال عطسه چهارشنبه 2 اسفند 1402 عطسه کردن در ساعات مشخص چه پیامی دارد؟

رئیس انستیتو پاستور ایران: هیچ سویه جدیدی از کرونا مشاهده نشده است.

خورش بامیه از خورش های اصیل و سالم ایرانی است که با دستورهای بسیار متنوعی تهیه می شود. این خورش خوشمزه اصالتا متعلق به استان های جنوبی کشورمان می باشد و معمولا با طعم تند درست می شود، برای مشاهده آموزش کامل و مرحله به مرحله طرز تهیه خورش بامیه ساده در ادامه با سایت 55آنلاین همراه باشید.