چهارشنبه 26 مرداد 1401

بازار مسکن

بازار مسکن

وب‌گاه عصر ایران

بازار املاک مسکونی در اسپانیا همزمان با افزایش تقاضا به ویژه از سوی سرمایه‌گذاران خارجی در شهرهای بزرگ و مناطق ساحلی این کشور افزایش یافته ولی در عین حال در شهرهای کوچکتر قیمت‌ها تقریبا ثابت مانده است

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: در گزارش زیر قیمت مسکن در پایتخت و سایر شهرها بررسی شده است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

تورم بخش مسکن هر ساله در حال رکورد زنی پی در پی است. بازار مسکن تهران، تابستان امسال را با یک موج تورمی گسترده آغاز کرد و برخلاف اغلب ماه‌های قبل، همه مناطق 22گانه تهران با افزایش قیمت یک تا 12درصدی مواجه شده‌اند.

وب‌گاه خبر آنلاین

گسترش نیوز نوشت: در این گزارش به بررسی قیمت مسکن در تهران و سایر شهرهای کشور پرداخته ایم.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

برخی مشاوران املاک سطح شهر نسبت به فروش صوری خانه از سوی برخی کلاهبرداران هشدار دادند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

بازار معاملات مسکن شهر تهران در حالی در چهار ماه اول امسال، بیشترین میزان بازدهی را در میان سایر بازارهای اقتصادی متشکل از بازارهای دلار، معاملات سهام، ارز و... به دست آورد که بررسی ها از شناسایی نقش مهم یک تیم شامل طیف متنوع تقاضای خرید آپارتمان در بروز شرایط فعلی خبر می‌دهد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

در حالی که رئیس جمهور طرح جدید واگذاری زمین به شرط ساخت را در دستور کار وزارت راه وشهرسازی قرار داده که باید برنامه ریزی برای تامین مصالح ساختمانی و تسهیلات را در نظر بگیرد.

وب‌گاه 55 آنلاین

در این گزارش به بررسی قیمت مسکن در تهران و سایر شهر‌های کشور پرداخته ایم.

خبرگزاری تسنیم

به گواهی آمارهای منتشر شده، بازار مسکن در 2 ماه اخیر رشد بالای 15 درصدی قیمت را تجربه کرده، این در حالی است که سایر بازارهای موازی، در روزهایی که ظاهرا دولت سیزدهم سیاست‌های انقباضی در دستور کار قرار داده شرایط رکودی و سردی را تجربه می‌کنند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - یک کارشناس حوزه مسکن با بیان اینکه پدیده دو و سه قولنامه‌ای در اطراف شهر تهران که تقاضای خرید مسکن افزایش یافته، بیشتر است، گفت: مشاوران املاک با انجام معاملات مکرر و با هدف کسب سودهای غیرمتعارف، در افزایش قیمت مسکن تاثیر گذاری بسیاری دارند.

وب‌گاه منیبان

اجاره بهای مسکن در پایتخت در دو سال گذشته رشدی 83.3 درصد داشته این در در صورتی است که این رقم باید نهایتا 45 درصد می‌بود.

وب‌گاه عرشه آنلاین

اجاره بهای مسکن در پایتخت در دو سال گذشته رشدی 83.3 درصد داشته این در در صورتی است که این رقم باید نهایتا 45 درصد می‌بود.

وب‌گاه خبر آنلاین

مهر نوشت: در دو سال اخیر اجاره بهای مسکن در تهران 83.3 درصد افزایش یافته حال آنکه می‌بایست حداکثر 45 درصد رشد می‌کرد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: اجاره بهای مسکن در پایتخت در دو سال گذشته 83.3 درصد رشد داشته در صورتی که این رقم باید نهایتا 45 درصد می‌بود.

خبرگزاری تسنیم

رئیس جمهور گفت: سیاست و تلاش دولت کنترل تورم و جلوگیری از اقدامات تورم‌زا بوده و در این زمینه حتی مواردی درخواست اصلاح قانون نیز به مجلس ارائه شد که اثر تورمی نداشته باشد، زیرا بعضی از موارد قانونی از دارای بار تورمی است.