جمعه 28 مرداد 1401

بازار مسکن

بازار مسکن

وب‌گاه خبر آنلاین

اعتماد نوشت: تغییرات عمده در بازارهای دارایی با نقدشوندگی‌های گوناگون، نشان می‌دهد که بازارها خود را برای تحولی بزرگ‌تر آماده می‌کنند. طی روزهای اخیر بازار ارز با کاهش محسوس قیمت‌ها همراه شد؛ فعالان بازار علت این افت را افزایش فشار فروشنده‌ها در بازار می‌دانند و تاکید دارند که در صورت ادامه همین روند می‌توان به‌زودی شاهد ریزش بیشتر قیمت‌ها در بازار بود. در روز گذشته 24 مرداد ماه کاهش...

وب‌گاه الف

مشاوران املاک شهر تهران از کاهش هیجانات بازار مسکن در مردادماه خبر می‌دهند. پس از یک دوره التهاب در چهار ماهه ابتدای سال جاری به نظر می‌رسد بازار ملک به ثبات نسبی رسیده و اطلاعات غیرسمی نشان می‌دهد سرعت رشد قیمت نسبت به ماه گذشته نصف شده است.

وب‌گاه گسترش

در چند روز اخیر همزمان با اخبار رسمی پیرامون توافق احتمالی بازار مسکن نیز واکنش نشان داد.

خبرگزاری تسنیم

قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با 43 سنت معادل 0.47 درصد افزایش به 92 دلار و 77 سنت رسید.

خبرگزاری ایرنا

اردبیل - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: 40 پروژه بازآفرینی در نقاط مختلف این استان با هدف نوسازی بافت‌های فرسوده و تامین زیرساخت‌های لازم در محلات هدف در دست اجراست.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: در چند روز اخیر همزمان با اخبار رسمی پیرامون توافق احتمالی بازار مسکن نیز واکنش نشان داد.

وب‌گاه الف

در راستای تامین مسکن شهروندان تهرانی، امروز تفاهم‌نامه ساخت 30 هزار واحد مسکونی بین شهرداری تهران و بخش خصوصی به امضا رسید که این پروژه در دو قالب مشارکتی و نهضت ملی مسکن احداث خواهد شد.

وب‌گاه گسترش

مرکز آمار دومین گزارش خود از وضعیت مسکن در تهران را اعلام کرد. طبق آخرین داده های این مرکز در تیرماه امسال، تورم بخش مسکن در پایتخت برابر با 8.3 درصد بوده که رکورد 23 ماهه را با خود به همراه داشته است.

وب‌گاه گسترش

تا پایان سال 600 هزار واحد نهضت ملی مسکن وارد بازار می شود که به بازار مسکن شوک بزرگی وارد می‌کند و رونق می‌بخشد.

وب‌گاه خبر آنلاین

همشهری آنلاین نوشت: نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس با حکم قطعی دادگاه، به دو سال حبس تعزیری محکوم شد.

وب‌گاه خبر آنلاین

یک فعال سیاسی، جایگاه دولت روحانی را میان «دولت های پس از انقلاب» ارزیابی کرد.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایلنا نوشت: یک عضو هیأت رئیسه مجلس درباره جلسه شب گذشته رئیس‌جمهور با مجلسی‌ها گفت: نمایندگان نقطه نظرات خود را مطرح کردند و عمده مباحث درباره وضعیت معیشتی مردم بود.