یک‌شنبه 16 بهمن 1401

بهداشت و سلامت

بهداشت و سلامت

وب‌گاه عرشه آنلاین

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از دستگیری راننده یک دستگاه خودروی سواری که تحت پوشش مسافربری اقدام به توزیع موادمخدر کرده بود، خبر داد.

خبرگزاری مهر

همزمان با دهه فجر دهمین یادواره شهدای بانک صادرات ایران با حضور جمعی از مدیران عالی، کارکنان ایثارگر و خانواده 90 شهید این بانک از سراسر کشور در مشهد مقدس برگزار شد.

وب‌گاه 55 آنلاین

مشمولان جدید سهام عدالت معرفی شدند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

بررسی کامل تر در مورد اینستکس بدون شک درس های مهمی برای آینده قدرت اقتصادی اروپا در جهانی تحت سلطه تحریم های ایالات متحده ارائه می دهد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

رییس کل سازمان نظام پزشکی ضمن برشماری دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه پزشکی، نظام شبکه و مراقبت‌های اولیه سلامت در ایران را از الگوهای موفق در دنیا خواند و گفت: این الگوی موفق در کشورهای دیگر دنیا تدریس می‌شود.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، محمد اسلامی، عصر یکشنبه در مراسم بهره برداری از سه محصول ساخت شرکت توسعه کاربرد پرتو‌ها در مجتمع پرتوفرآیند ایران مرکزی در یزد اظهار داشت: در چهل و چهار سال پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان تلاش‌های خود را گسترده‌تر کرده‌اند، زیرا در این چند دهه و تا این لحظه نتوانسته‌اند در هیچ‌کدام از توطئه‌ها و نقشه‌های شوم خود به نتیجه برسند و به حتم این تلاش‌های...

وب‌گاه مشرق نیوز

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با اشاره به رونمایی از فناوری جدید دارای قابلیت فرآوری اورانیوم در یکی از معادن استان یزد گفت: فرآوری اورانیوم در کشور تسهیل می شود.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

دبیر هیئت مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش درباره ادعای برخی معلمانی که موفق به اخد تایید نهایی گزینش نشده‌اند توضیحاتی ارائه داد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

رفلاکس معده بر اثر بازگشت اسید معده به مری بروز می کند که در این مطلب به طور کامل به معرفی این بیماری می پردازیم.

وب‌گاه عرشه آنلاین

فرمانده انتظامی شهرستان شهریار از دستگیری سارقان به عنف تحت عنوان مسافرکش با 10 فقره سرقت خبر داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

دبیر هیئت مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش توضیحاتی درباره اظهاراتی در خصوص دلایل رد صلاحیت معلمان ارائه داد.

وب‌گاه فرارو

فرشیدی، ارتقا و تامین سلامت جامعه را مهمترین وظیفه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دانست و گفت: پیگیری طرح های ارایه شده در این رویداد علمی می تواند موجب کاهش مرگ و میر و افزایش رفاه و سلامت مردم شود.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه در پیامکی اعلام کرد که مصرف هر گونه مواد مخدر و روان گردان جرم است.

وب‌گاه خبر آنلاین

یزدی خواه به خبرآنلاین گفت: از جهت اقتصادی ما هنوز هیچ آمار رسمی نداریم که چند درصد از مردم در این فضا مجازی کسب و کار دارند، شما می گویید دو میلیون هستند، اما من می گویم صد هزار نفر هستند یعنی هیچ مبنایی وجود ندارد، ما نه مبنای مالیاتی داریم و نه مبنای آماری. این‌که بگوییم چون اینستا بسته شده پس کسب و کار آنها هم نابود شده، ما چنین چیزی را قبول نداریم