سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401

بهداشت و سلامت

بهداشت و سلامت

وب‌گاه عرشه آنلاین

قرار است بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی امید پیش از ظهر فردا با حضور در مرکز تیم‌های ملی خود را به کادرفنی معرفی کنند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: رئیس بانک مرکزی انگلیس دیروز در اظهار نظری اعتراف کرد که این بانک در مهار تورم بی‌سابقه در کشور ناتوان بوده است و درباره سخت‌تر شدن اوضاع اقتصادی و فشار بر مردم طی ماه‌های آیند هشدار داد.

وب‌گاه گسترش

پس از افزایش شدید نرخ بنزین در امریکا و همچنین به علت خوش بینی در مورد بهبود قابل توجه تقاضا در چین، نرخ نفت در معاملات امروز به 114.75 دلار افزایش یافت.

وب‌گاه مشرق نیوز

معاون اجرایی رئیس جمهور از کمک 300 میلیارد تومانی دولت برای تکمیل بزرگترین و مجهزترین طرح حوزه سلامت (کلینیک مهدی) خبرداد.

وب‌گاه 55 آنلاین

رستوران‌ها پس از 2سال فعالیت نصفه و نیمه، چند ماهی است که به شرایط عادی بازگشته‌اند و با تمام ظرفیت خود از مشتری‌ها پذیرایی می‌کنند اما در همین چند ماه، منوی آنها بارها و بارها تغییر کرده است.

وب‌گاه مشرق نیوز

رئیس سازمان حج و زیارت بر ضرورت آموزش دستورالعمل‌های بهداشتی و آموزش قوانین و آئین نامه‌ها قبل از اعزام حجاج حج تمتع 1401 تاکید کرد.

وب‌گاه مشرق نیوز

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امضای 13 سند همکاری میان ایران و کوبا را نشان دهنده سطح بالای روابط دوکشور اعلام کرد و از گسترش این روابط در بعد فناوری‌های نوین و امنیت غذایی خبر داد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - معاون اجرایی رئیس جمهور از کمک 300 میلیارد تومانی دولت برای تکمیل بزرگترین و مجهزترین طرح حوزه سلامت (کلینیک مهدی) خبرداد.

وب‌گاه فرارو

علی بهادری جهرمی می‌گوید که معاون اول رئیس جمهور دستور داده مسابقات فوتبال با حضور تماشاچی برگزار خواهد شد. دو روز پیش اما اعلام شده بود به دلیل عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مسابقات فوتبال لیگ‌های کشوری بدون حضور تماشاگر انجام خواهد شد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

تغییرات قیمت مواد غذایی در روزهای اخیر به سرعت تأثیر خود را روی منوی رستوران‌ها، فست‌فودی‌ها و کترینگ‌ها نشان داده است.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امضای 13 سند همکاری میان ایران و کوبا را نشان دهنده سطح بالای روابط دوکشور اعلام کرد و از گسترش این روابط در بعد فناوری‌های نوین و امنیت غذایی خبر داد.

وب‌گاه 55 آنلاین

رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: تا پایان خرداد این ارزیابی را خواهیم داشت که چه کسانی مشمول ثبت نام جاماندگان سهام عدالت باشند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

ارزش آفرینی 70 هزار میلیارد تومانی صنایع پلیمری در کنار اشتغالزایی نزدیک به 950 هزار نفری آن موجب شده تا این صنعت به عنوان اشتغالزا‌ترین صنعت کشور محسوب شود.

خبرگزاری مهر

رئیس سازمان حج و زیارت بر ضرورت آموزش دستورالعمل‌های بهداشتی و آموزش قوانین و آئین نامه‌ها قبل از اعزام حجاج حج تمتع 1401 تاکید کرد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: دلسردی در بدنه ورزش قهرمانی باعث مشکلاتی در روند نتیجه گیری ورزشکاران در آسیا می‌شود.