سه‌شنبه 5 مهر 1401

بهداشت و سلامت

بهداشت و سلامت

وب‌گاه عرشه آنلاین

افراد به طور معمول روزانه بین 50 تا 100 تار موی سر را از دست می‌دهند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

یک اپیدمیولوژیست با اشاره به آخرین وضعیت کرونا در دنیا و ایران، گفت: چشم‌اندازهایی از رو به افول گذاشتن اپیدمی می‌بینیم، اما معنایش این نیست که در روزها و هفته‌های پیش رو شاهد خاموشی اپیدمی باشیم.

وب‌گاه الف

وزیر بهداشت ضمن اشاره به اینکه کشور با کمبود آمبولانس روبرو است، از تخریب 72 دستگاه آمبولانس در حوادث اخیر خبر داد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

محققان در مطالعه‌ای دریافته‌اند که دیدن مکرر خواب‌های بد در میانسالی می‌تواند ریسک ابتلا به زوال عقل در کهنسالی را افزایش دهد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

بسیاری از ما روزانه یک قرص یا مکمل ویتامین مصرف می کنیم. اما می توانیم آنچه را که بدن ما نیاز دارد از جاهای دیگر تهیه کنیم. به نظر شما، آیا واقعاً نیاز به مصرف مکمل داریم؟

وب‌گاه عرشه آنلاین

بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 8 بیمار کرونایی در کشور فوت شدند. ذ

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، علت درگیری اخیر بین تاجیکستان و قرقیزستان هنوز مشخص نشده است و این‌که چرا این درگیری درست در روز نشست سازمان همکاری شانگ‌های رخ داد؟ چرا همزمان با امضای قراردادی اقتصادی رؤسای‌جمهور دو کشور در سمرقند ازبکستان در نشست منطقه‌ای شانگ‌های مشتعل شد؟ چرا درست پس از درگیری آذربایجان و ارمنستان؟ و اینکه چرا کشور‌های پساشوروی همزمان در یک مقطع زمانی وارد...

وب‌گاه عرشه آنلاین

اگر این بیماری درمان نشود، گاهی اوقات، در طی سالیان طولانی، می تواند باعث آسیب جدی و خطرناک به کبد شود.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، شاهپور علایی مقدم معاون وزیر جهادکشاورزی و رئیس سازمان حفظ نباتات کشور در برنامه صف اول سازمان حفظ نباتات را سازمان حاکمیتی و بین المللی در مجموعه وزارت جهاد کشاورزی دانست و گفت: این سازمان عضو کنوانسیون‌های مختلف بین المللی است و نیز کنوانسیون بین المللی حفظ نباتات که خیلی از کشور‌های دنیا عضو هستند. وی اضافه کرد:‌معاهداتی در آن کنوانسیون و در...

وب‌گاه عرشه آنلاین

چای رزماری به کاهش وزن و به هضم غذا کمک می‌کند، حافظه را تقویت و از سرطان جلوگیری می‌کند.

وب‌گاه ورزش سه

مارک آندره تراشتگن، گلر بارسلونا و تیم ملی آلمان، معتقد است که شب گذشته می توانستند انگلیس را در ومبلی شکست دهند. او از مصدومیت شدید رونالد آرائوخو، مدافع اروگوئه ای بارسا هم ابراز تاسف کرد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: آمار ها نشان می دهد در میان سه بخش اصلی اقتصاد ایران بیشترین سهم از بازار کار و تعداد شاغلین به بخش خدمات تعلق دارد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

طبق اعلام سازمان مالیات، شنبه 16 مهر ماه آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره تابستان 1401 است.

وب‌گاه عصر ایران

حداقل قضیه این است که حتماً در گشت ارشاد تجدید نظر صورت گیرد. نگرانم وقتی آب‌ها از آسیاب بیفتد، این کار هم نشود.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

خطر بروز سکته مغزی در مردانی که فشار خون بالا دارند 2.5 برابر بیش از زنان مبتلا به فشار خون بالاست.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، بهرام عین اللهی وزیر بهداشت امروز (5 مهرماه) با حضور در بیمارستان آموزشی درمانی امام رضا (ع) مشهد از نحوه خدمت رسانی بهداشتی و درمانی کارکنان این بیمارستان به بیماران بازدید کرد و در حاشیه عیادت از یک مدافع امنیت بستری در بیمارستان، تاکید کرد: این مدافع امنیت به علت سوختگی بسیار زیاد ناشی از آتش سوزی با بنزین، در بیمارستان بستری شده است. وی گفت:...