جمعه 4 اسفند 1402

بهداشت و سلامت

بهداشت و سلامت

خبرگزاری خبرنگاران جوان

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف 300 کیلوگرم تریاک از بار ضایعات آهن یک کامیون در تهران خبر داد و گفت: در این رابطه یک سوداگر مرگ دستگیر شد.

وب‌گاه عصر ایران

ترکیبی از بیماری های تنفسی ویروسی مانند آنفلوآنزا، کرونا و سرماخوردگی از حدود سه هفته پیش تاکنون در حال جولان دادن در اصفهان است و مشاهدات خبرنگاران ایرنا از مناطق مختلف حاکی از افزایش قابل توجه مُبتلایان به این بیماری ها و مراجعه آنها به مطب‌ها، کلینیک‌ها و بیمارستان‌هاست.

وب‌گاه عرشه آنلاین

بر اساس نتایج یک تحقیق جدید در دانشگاه سوئدی، محققان به این نتیجه رسیدند که ممکن است بتوان با یک آزمایش ساده خطر حمله قلبی را 6 ماه پیش از وقوع پیش بینی کرد. بر اساس نتایج یک تحقیق جدید در دانشگاه سوئدی، محققان به این نتیجه رسیدند که ممکن است بتوان با یک آزمایش ساده خطر حمله قلبی را 6 ماه پیش از وقوع پیش بینی کرد. به گزارش عرشه آنلاین؛ در صورت تکمیل شدن تحقیقات در این باره می‌توان به...

خبرگزاری خبرنگاران جوان

معاون وزارت امور خارجه ایران اعلام کرد: رژیم صهیونیستی قصد فروپاشی ملت فلسطین و عناصر هویتی و فرهنگی آنان را دارد.

وب‌گاه مشرق نیوز

موج جدیدی از بیماری‌های تنفسی ویروسی در اصفهان در حال خودنمایی بوده و تعداد قابل توجهی از مردم در سنین مختلف را گرفتار خود کرده است بطوریکه کلینیک‌ها و مراکز درمانی این روزها و شب‌ها، خلوتی ندارند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

پس از یک جلسه پرآشوب در پارلمان انگلیس و دعوا بر سر طرح حمایت از آتش‌بس غزه، فشارها برای کناره‌گیری رئیس مجلس که در میانه بلوا جلسه را ترک کرد، بالا گرفته است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

معاون وزیر امور خارجه روسیه هشدار داد اقدام آمریکا در وتوی پیش‌نویس قطعنامه ارائه شده از سوی الجزایر درباره غزه، «در واقع، اعطای مجوز به ادامه کشتار مردم بی‌گناه فلسطین است».

وب‌گاه اقتصاد نیوز

وب‌گاه دنیای اقتصاد

رئیس جمهور بانک مرکزی را موظف کرد در اسرع وقت نسبت به تعیین تکلیف هزاران زوج در انتظار وام ازدواج از جمله رفع مشکل اخذ تضامین بانکی اقدام کند.

وب‌گاه گسترش

مدت‌هاست که افزایش دستمزدها در کشور از تورم عقب‌مانده است و این باعث کاهش چشم‌گیر قدرت خرید کارگران و افزایش گروه‌های زیر نسبت خط فقر در کشور شده است. در حال حاضر، نه تنها افراد حداقل‌بگیر ولی بسیاری از افرادی که تا حدودی بالاتر از این آستانه قرار دارند و خانواده دارند و فرزند دارند نیز در دسته فقیران قرار می‌گیرند و توانایی تأمین حداقل زندگی را ندارند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

مصرف بعضی مواد غذایی در صبحانه می‌تواند باعث خطرات جدی برای بدن و مغز شود. مصرف بعضی مواد غذایی در صبحانه می‌تواند باعث خطرات جدی برای بدن و مغز شود. به گزارش عرشه آنلاین؛ محققان ادعا کردند که مصرف بیش از حد یا کم ویتامین Bیک می‌تواند باعث زوال شناختی شود و بر اساس نتایج تحقیقات جدید، مصرف غلات می‌ت واند خطر ابتلا به زوال عقل را در افراد افزایش دهد.

خبرگزاری تسنیم

رئیس سازمان نظام پرستاری با اشاره به فعالیت بیش از 270 هزار پرستار در ایران، گفت: نیازمندیم تا سالانه 15هزار نفر برای جبران کمبود نیروی انسانی جذب شوند.

خبرگزاری ایرنا

ساری - ایرنا - معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: دولت برای کاهش آسیب های اجتماعی زنان روستایی برنامه دارد که بیمه اجتماعی فرزندان و اختصاص سهمیه و اعتبار خاص از جمله برنامه حمایتی دولت است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

سرلیست فهرست انتخاباتی صدای ملت در انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: به رغم برخی انتقادهایی که به بازداشت های بی مورد و تبعیض ها داریم، اما همچنان معتقدیم که برای حل مسائل کشور باید در انتخابات پیش رو حاضر شد.