دوشنبه 4 تیر 1403

بهداشت و سلامت

بهداشت و سلامت

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت، با صدور اطلاعیه‌ای درباره موضوع واردات واکسن کرونا به کشور به ادعای یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری واکنش نشان داد.

وب‌گاه خبر آنلاین

مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی پایتخت از زمین گیر شدن سارقان موتورسیکلت در یک عملیات تعقیب و گریز در محله قلهک خبر داد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: سخنگوی وزارت خارجه روسیه اعلام کرد: حمله اوکراین به سواستوپل را جنایتی دینی و آیینی می دانیم.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: با چند نرخی بودن ارز مخالف هستیم و رانت رفاقتی را نمی پذیریم. باید یک قیمت ارز وجود داشته باشد و دولت حمایت های خود را از مردم و اقشار محروم داشته باشد.

خبرگزاری تسنیم

مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت در اطلاعیه‌ای در خصوص ادعای مطرح شده توسط نماینده یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری در خصوص واردات واکسن در دولت دوازدهم توضیحاتی ارائه کرد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، جلیل سالاری در نشستی با خبرنگاران با اشاره به مقدار بالای مصرف بنزین و تمرکز دولت سیزدهم بر راهکارهای غیرقیمتی اظهار کرد: سال 1399 برنامه‌ریزی تولید بنزین 105 میلیون لیتر در روز بود که 94 میلیون لیتر تولید شد. مصرف بنزین نیز برای 105 میلیون لیتر در روز برنامه‌ریزی شده بود که 75 میلیون لیتر روزانه مصرف شد، اگر همین روند ادامه داشت، شاهد افزایش مصرف...

وب‌گاه عصر ایران

جناب آقای دکتر ظریف به نظر فراموش کردید که در دولت دوازدهم جان هزاران ایرانی بازیچه سیاسی بازی شما و دولت متبوع تان شد و در واکنش به اعتراض مردم عزیز برای تعلل در واردات واکسن، نپیوستن به FATF و تحریم ها را بهانه می کردید، حال چه شده پس از گذشت 3 سال از تلاش های دولت سیزدهم و پیگیری های جدی شخص رئیس جمهور شهیدمان برای واردات انبوه واکسن و نجات جان هزاران ایرانی، ادعای جدید و مصادره...

وب‌گاه مشرق نیوز

مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی پایتخت از زمین‌گیر شدن سارقان موتورسیکلت در یک عملیات تعقیب و گریز در محله قلهک خبر داد.

خبرگزاری تسنیم

در فاصله کمتر از یک هفته به موعد برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، با حضور آقایان سعید لیلاز فعال سیاسی اصلاح‌طلب و از حامیان مسعود پزشکیان و سیدنظام‌الدین موسوی نماینده سابق تهران در مجلس به تحلیل فضای حاکم بر انتخابات این دوره پرداختیم.

وب‌گاه فرارو

منیزیم یکی از مهم‌ترین مواد معدنی مورد نیاز بدن است. بیش از 300 واکنش شیمیایی در درون شما به ماده معدنی بستگی دارد. توصیه می‌شود که بزرگسالان روزانه بین 310 تا 420 میلی گرم منیزیم دریافت کنند. خوشبختانه، منیزیم در انواع غذا‌های مختلف یافت می‌شود.

وب‌گاه فرارو

بدن ما به ویتامین‌های مختلفی نیاز دارد. یکی از این ویتامین‌های مورد نیاز بدن ویتامین B است که به چند دسته تقسیم می‌شود و کمبود هر یک می‌تواند به سلامتی آسیب بزند.

وب‌گاه فرارو

تحقیقات نشان داده‌اند که خوردن یک صبحانه سرشار از پروتئین و مواد غذایی غنی از فیبر، مانند تخم‌مرغ، سبزیجات، لوبیا و ماست یونانی، می‌تواند به بهبود احساس سیری کمک کند و باعث شود در طول روز کالری کمتری مصرف کنید که به کاهش وزن سالم کمک می‌کند.

وب‌گاه فرارو

کشور‌های اروپایی برای به حداقل رساندن تعداد حیوانات ولگرد و از جمله سگ‌های بلاصاحب از استراتژی‌های متنوعی استفاده می‌کنند که شامل عقیم‌سازی، افزایش ظرفیت پناهگاه‌ها و بهبود شرایط آنها، ریزتراشه‌گذاری، اتانازی (مرگ آسان)، آموزش صاحبان حیوانات خانگی و جریمه است.

وب‌گاه خبر آنلاین

هاشمی طبا گفت: امروز مردم و سیاستمداران کشور باید در حفظ ایران بکوشند. موش‌ها از درون در حال نابود کردن و تهی کردن ایران هستند. هم به تکنولوژی دفاعی نیازمندیم و هم به مسوولانی که به مردمش باور و اعتقاد داشته باشد.