جمعه 4 اسفند 1402

بهداشت و سلامت

بهداشت و سلامت

وب‌گاه دنیای اقتصاد

بلومبرگ به نقل از منابع دولتی انگلیس گزارش داد در صورت حمله زمینی اسرائیل به رفح ممکن است لندن صادرات تسلیحاتی خود را به این رژیم قطع کند.

وب‌گاه فرارو

اولین عکس هولناک دوران کرونا که خانواده‌ای که عزیزشان را از دست داده بودند و نمی‌توانستند به پیکرش نزدیک شوند و اینگونه برایش نماز میت می‌خواندند.

وب‌گاه فرارو

رئیس مرکز جوانی جمعیت وزارت بهداشت پیرترین و جوان‌ترین استان‌های کشور را از نظر جمعیتی اعلام کرد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

ایرانیان با ارائه کد ملی و اتباع با ارائه شناسه یکتا می‌توانند شیر خشک یارانه‌ای را با قیمت قبل از داروخانه‌ها دریافت کنند. ارائه شیرخشک یارانه‌ای با کدملی برای ایرانیان و با شناسه یکتا برای اتباعرئیس سازمان غذا و دارو با تاکید بر روند پایدار و ایجاد ثبات در تولید، تامین و توزیع شیر خشک در کشور، گفت: ایرانیان با ارائه کد ملی و اتباع با ارائه شناسه یکتا می‌توانند شیر خشک یارانه‌ای را...

وب‌گاه اقتصاد نیوز

وب‌گاه فرارو

کیسه صفرا یکی از بخش‌های مهم در سیستم گوارش است که در سطح پایین کبد واقع شده است. این بخش داخلی از کبد از سه بخش اصلی تشکیل شده است: طاق معده، تنه و اینفاندیبولوم.

وب‌گاه خبر آنلاین

چیزهایی که می‌خورید می‌تواند به میزان چشمگیری بر سلامتی شما اثر بگذارد، از جمله ریسک ابتلا به بیماری‌های مزمنی مثل دیابت، بیماری قلبی و سرطان.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، در هشتمین همایش ملی سلامت معنوی که از صبح امروز چهارشنبه دوم اسفندماه 1402 در سالن همایش غدیر شهر مقدس قم آغاز شد، از دکتر فریدون عزیزی به عنوان چهره شاخص سلامت معنوی تجلیل به عمل آمد. دکتر مرندی رئیس فرهنگستان علوم پزشکی کشور با اشاره به زوایای شخصیتی ارزشمند و ناشناخته دکتر عزیزی گفت: آشنایی بنده با دکتر عزیزی به دوران پیش از انقلاب و زمانی...

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: معاون دبیرکل سازمان ملل با اشاره به اوضاع بحرانی غزه تاکید کرد که این اوضاع بی‌سابقه بوده و حملات هفتم اکتبر آنچه برای مردم غزه رخ می‌دهد را توجیه نمی‌کند.

وب‌گاه فرارو

وینود منون، نویسنده ارشد این مطالعه و استاد روان‌پزشکی و علوم رفتاری استنفورد و تیمش برای بررسی مساله تفاوت‌های مغزی زنان و مردان یک مدل شبکه عصبی عمیق ایجاد کردند که قادر به طبقه‌بندی اسکن‌های مغزی در دو دسته زنان و مردان بود.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: گران ترین برنج دنیا در غرب آسیا و در کشور عربستان کشت می شود که به نام برنج سرخ عربی مشهور است.

وب‌گاه عرشه آنلاین

رییس مرکز جوانی جمعیت وزارت بهداشت اعلام کرد: روند نزولی نرخ رشد باروری متوقف شده است. در زمان حاضر نرخ باروری کلی حدود 1.65 است که این عدد باید براساس قانون برنامه هفتم طی 5 سال به عدد 2.5 برسد. رییس مرکز جوانی جمعیت وزارت بهداشت اعلام کرد: روند نزولی نرخ رشد باروری متوقف شده است. در زمان حاضر نرخ باروری کلی حدود 1.65 است که این عدد باید براساس قانون برنامه هفتم طی 5 سال به عدد 2.5...

خبرگزاری تسنیم

رئیس کل سازمان نظام پزشکی گفت: سلامت معنوی اسلامی باید برای آحاد جامعه پزشکی به طور درست تبیین شود.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

ریشی سوناک، نخست وزیر انگلیس با بیان این ادعا که خواهان پایان دائمی جنگ در غزه است، گفت: درخواست کردن برای برقراری آتش‌بس که ظرف چند روز شکست بخورد، به نفع کسی نیست. ما باید در راستای تحقق آتش‌بس با دوام تلاش کنیم.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رییس پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری گفت: یک گروه از محققان مستقر در پژوهشگاه در حال انجام تحقیق روی یک نوع آنتی بادی هستند که تشخیص زودرس و درمان چند نوع سرطان را ممکن می کند و پیش بینی می شود تا تابستان برای دریافت مجوزهای لازم وزارت بهداشت اقدام کنیم.

وب‌گاه فرارو

تیر کشیدن قلب زمانی نگران‌کننده و دلهره‌آور می‌شود که با علائم دیگری همچون حالت تهوع، سرگیجه و تپش قلب همراه باشد. مایلید بدانید چرا گاهی قلب شما تیر می‌کشد؟