شنبه 29 اردیبهشت 1403

بهداشت و سلامت

بهداشت و سلامت

وب‌گاه عصر ایران

شکلات در راس هرم ولع غذایی قرار دارد. مواد غذایی سرشار از قند و چربی مانند شکلات مواد غذایی‌ای هستند که معمولا هوس انگیز هستند، زیرا هورمون‌های حس خوب مانند دوپامین و سروتونین را تحریک می‌کنند. به همین دلیل است که ما اغلب زمانی که احساس استرس یا ناراحتی می‌کنیم به سراغ شکلات می‌رویم.

وب‌گاه فرارو

کانون وکلا دادگستری قدیمی‌ترین سازمان مردم نهاد، غیردولتی و دارای شخصیت حقوقی مستقل و خودگردان در ایران است و در مقر دادگاه هر استان تشکیل می‌شود. دکتر محمد مصدق بنابر لایحه مصوب مجلس شورای ملی با موضوع اختیارات فوق‌العاده، در هفتم اسفندماه 1331، لایحه قانونی استقلال کانون وکلای دادگستری را در 23 ماده تصویب کرد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اظهار داشت: موضع قاطع ما در راستای چین واحد این است که تایوان را به عنوان کشور به رسمیت نمی‌شناسیم و این کار را انجام نخواهیم داد.

وب‌گاه فرارو

یک فعال حقوق معلولان گفت: در حال حاضر حق پرستاری ما دو میلیون و صد هزار تومان است در حالیکه اگر به دفتر خدماتی پرستاری زنگ بزنیم برای نگهداری و مراقبت از یک معلول کمتر از 25 تا 30 میلیون تومان نمی‌گیرند.

وب‌گاه خبر آنلاین

وزیر اسبق بهداشت می‌گوید: بهترین شاگردهایی که در این مملکت تربیت کردم مهاجرت کردند، وقتی از آن‌ها می‌پرسیم چرا مهاجرت می‌کنید پاسخ می‌دهند با شما که این همه خدمت کرده‌اید این برخوردها می‌شود پس قرار است با ما چه برخوردی کنند. هر فرد دانشمند و باسوادی که ما از دست می‌دهیم یک خسران عظیم است اما متاسفانه این آقایانی که این روزها آمده‌اند اصلاً چنین خسرانی را درک نمی‌کنند.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، «درک گروسمن» با بیان این که چین، اقدامات حماس را محکوم نمی‌کند، نوشت: مدیر بخش حقوقی وزارت خارجه چین، موضع پکن را در جلسه دادگاه بین‌المللی دادگستری در ماه فوریه این‌گونه بیان کرد: «در تعقیب حق تعیین سرنوشت، استفاده مردم فلسطین از زور برای مقاومت در برابر ظلم خارجی و تکمیل و تاسیس یک دولت مستقل یک حق مسلم است که در حقوق بین‌الملل به خوبی پایه‌گذاری...

وب‌گاه دنیای اقتصاد

پس از حمله اسرائیل با جنگنده به کرانه باختری، در اردوگاه جنین عزای عمومی و اعتصاب اعلام شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

به دنبال حمله اسرائیل به کرانه باختری، در جنین عزای عمومی و اعتصاب اعلام شد.

وب‌گاه مشرق نیوز

مالیات بر ارزش‌افزوده یکی از جدیدترین انواع پایه‌های مالیاتی است که به‌عنوان مالیاتی غیرمستقیم بر مصرف کالاها و خدمات اعمال می‌شود.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

بر اساس آمار ثبت احوال کشور میانگین سن پدر در اولین فرزندآوری در کل کشور برابر با 32.1 سال و میانگین سن مادر نیز برابر با 27.3 سال بوده است.

وب‌گاه خبر آنلاین

لابی ها با منتخبان مجلس دوازدهم بالا گرفته است، اینبار تنها هدف کرسی ریاست مجلس نیست و برخی نمایندگان مجلس آینده برای کرسی نایب رئیسی مجلس خیز برداشته اند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

معاون بهداشت وزارت بهداشت اعلام کرد که 10 استان کشور به طور کامل تحت پوشش برنامه سلامت خانواده قرار دارد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

به گفته معاون بهداشت وزارت بهداشت در حال حاضر، 195 شهر که تعداد جمعیت این شهرها در مجموع به 27 میلیون نفر می‌رسد، تحت پوشش برنامه سلامت خانواده و نظام ارجاع قرار دارد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

آجیل سرشار از مواد مغذی ضروری، از جمله چربی های سالم، پروتئین، فیبر، ویتامین‌ها و مواد معدنی است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: شاهین صمدپور طی انتشار یک گزارش علت اصلی پربارشی بهار امسال را لو داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: مازیار لرستانی بازیگر سینما و تلویزیون این بار هم با انتشار پیامی به مردان متاهل هشداری داد که اتفاقا مورد استقبال هم قرار گرفت.