شنبه 29 اردیبهشت 1403

بهداشت و سلامت

بهداشت و سلامت

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: رؤسای جمهور روسیه و چین در بیانیه‌ای مشترک هشدار دادند آمریکا و ناتو باید از تلاش مجدد برای ایجاد زیرساخت‌های نظامی در افغانستان خودداری کنند.

خبرگزاری تسنیم

سخنگوی نمایشگاه کتاب تهران هر روز بخشی از آمار فروش را به درگاه‌های غیررسمی و کارت به کارت مرتبط می کند، اما این آمار چگونه احصا می‌شود؟

وب‌گاه مشرق نیوز

درحالی که انجام جراحی‌های زیبایی توسط افراد غیرمتخصص هر روز قربانی‌های بیشتری می‌گیرد حالا آرایشگران برای جذب مشتری بیشتر پای این جراحی‌ها را به منزل کشانده‌اند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

فرهادی، سخنگوی آموزش و پرورش درباره پرداخت حقوق نیروهای حق‌التدریس گفت: پرداخت حقوق نیروهای خرید خدمات، حق‌التدریس و تثبیت کرونا تا اسفند سال گذشته انجام شده و اکنون به روز هستیم. فرهادی، سخنگوی آموزش و پرورش درباره پرداخت حقوق نیروهای حق‌التدریس گفت: پرداخت حقوق نیروهای خرید خدمات، حق‌التدریس و تثبیت کرونا تا اسفند سال گذشته انجام شده و اکنون به روز هستیم. به گزارش عرشه آنلاین، فرهادی،...

وب‌گاه مشرق نیوز

بنابر اعلام روابط عمومی سازمان غذا و دارو، داروی دیسپورت 500 تقلبی است.

وب‌گاه خبر آنلاین

همایش پیاده روی خانوادگی، همزمان با سراسر کشور و به مناسبت دهه کرامت با مشارکت شهرداری، هیات ورزش‌های همگانی و اداره ورزش و جوانان شهرستان آبادان برگزار شد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

سازمان غذا و دارو مبنی داروی دیسپورت 500 را تقلبی اعلام کرد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، مریم آزادی خصوص پوشش خدمات ناباروری گفت: از آذرماه سال 1400 برای اولین بار خدمات تخصصی درمان ناباروری به میزان 90 درصد تعرفه دولتی در مراکز دولتی و 90 درصد تعرفه عمومی دولتی در سایر مراکز تحت پوشش سازمان قرار گرفت. معاون دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت ایران افزود: این خدمات شامل، پوشش بیمه 63 قلم دارو‌های مرتبط با درمان ناباروری، پوشش بیمه...

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو. متن این پیام بدین شرح است: جمعیت، این عامل مهم در پیشرفت جامعه انسانی و این شاخص پویایی زندگی بشری، پیش‌نیازی برای حفظ استقلال و تحقق امنیت کشور است. امروز که پدیده کهنسالی جمعیت در دنیا تبدیل به بحرانی روزافزون در مسیر توسعه کشور‌ها شده است، جوانی جمعیت می‌تواند تبدیل به شاخص توسعه کشور‌ها شود. اکنون در آستانه سومین سال اجرای قانون مترقی حمایت...

خبرگزاری اکو نیوز

خبرگزاری دانشجو

جنگ در غزه در حالی وارد روز دویست و بیست و پنج شد که ارتش اشغالگر چندین نقطه درشهر رفح را آماج بمباران شدید قرار داد و در پی جنایت صهیونیست‌ها در ترور «اسلام خمایسه» یکی از فرماندهان گردان‌های جنین اعتصاب و عزامی عمومی در این شهر اعلام شد.

خبرگزاری تسنیم

در آخرین روزهای نمایشگاه سی و پنجم کتاب، نگاهی داشته‌ایم به آثاری که مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است.

خبرگزاری تسنیم

متخصصان کشور موفق شدند با به کارگیری فناوری‌هایی در پمپ قلبی ریوی؛ قلب، ریه و قرنیه فرد فوت شده بر اثر آمبولی ریه را به 3 بیمار نیازمند اهدای عضو، پیوند کنند.

وب‌گاه عصر ایران

دستیار تخصصی طب سنتی ایران، گفت: در طب سنتی ایران، خواب دم غروب به خواب هلاکت یا مرگ، تشبیه شده است.

خبرگزاری دانشجو

حسین فرشیدی، معاون بهداشت وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پاسخ به سوال خبرنگار اجتماعی خبرگزاری دانشجو پیرامون مرخصی زایمان پزشکان طرحی اظهار داشت: در بحث طرح و دوره دستیاری ما یک مشکل داریم؛ برای مثال قانون می‌گوید که پزشک باید یک سال خدمت کند و در طول طرح زایمان اتفاق می‌افتد و فرد نه ماه از مرخصی زایمان خود استفاده می‌کند، در صورتی که عملا طرح را انجام نداده است. وی افزود:...