جمعه 4 اسفند 1402

بهداشت و سلامت

بهداشت و سلامت

وب‌گاه عرشه آنلاین

فال حافظ آنلاین تاروت رنگی با داشتن بهترین و کاملترین تعبیر و تفسیر فال حافظ درست در بین تمامی فال ها، به شما در تفسیر فال خود کمک می کند. فال حافظ یکی از قدیمی ترین و پرطرفدارترین فال در بین ما ایرانیان می باشد. در قدیم وقتی می خواستند فال حافظ بگیرند این کار را یکی از بزرگان به صورت انگشتی و با دست انجام می داد. انجام فال حافظ کار هر شخصی نبوده و فقط انسان های ویژه ای اقدام به گرفتن...

وب‌گاه 55 آنلاین

کلسترول بالا، معضلی رایج در دنیای مدرن است که ریشه در سبک زندگی ناسالم، چاقی، استعمال دخانیات و عدم فعالیت بدنی دارد. اما خبر خوب این است که رژیم غذایی می‌تواند نقشی کلیدی در کاهش طبیعی سطح کلسترول ایفا کند.

وب‌گاه ورزش سه

متئو دارمیان، مدافع اینتر، از حضور در این باشگاه خوشحال است و رویای خداحافظی با پیراهن این تیم از دنیای فوتبال را دارد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

کارشناسان چند کار ساده را توصیه کرده‌اند که با انجامشان می‌توان سلامت مفاصل در حین افزایش سن را حفظ کرد.

وب‌گاه خبر آنلاین

تعارض منافع در شکل‌های مختلف آن به عنوان زمینه ای موثر در بروز فساد شناخته شده است، یکی از مهمترین شکل‌های آن اتحاد ناظر و منظور است. وجود این شائبه در ترکیب وشکل گیری مجلس خبرگان رهبری می‌تواند اعتبار، کار آمدی واثربخشی این مجلس فخیم و عظیم را با تردید مواجه کند ومبنای فطری وطبیعی برای الزام آور بودن مصوبات این مجلس را در نگاه عموم جامعه ونسل های آینده متزلزل سازد

وب‌گاه دنیای اقتصاد

برخی از چای‌ها حاوی ترکیبات مفیدی مانند فلاون ها و کاتچین ها هستند که می توانند به کاهش وزن کمک کنند.

وب‌گاه خبر آنلاین

چهار سال از اعلام ورود ویروس کرونا در این گذشته، با تزریق واکسن‌های کرونا حالا دیگر از ترس و نگرانی آن دوران خبری نیست.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

هیچ راهی بهتر از آغاز روز خود با صبحانه‌ای سالم و متعادل وجود ندارد. این موضوع در مورد میلیون‌ها نفری که با دیابت نوع 2 زندگی می کنند نیز صدق می کند. اما دیابتی‌ها ناگزیر به رعایت موارد بیشتری در زمان صرف صبحانه هستند و نمی‌توانند هر نوع صبحانه‌ای را مصرف کنند.

وب‌گاه خبر آنلاین

عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: جاماندگان سهام عدالت جمعیت قابل توجهی را شامل می‌شوند و جمعیتشان بیش از 24 میلیون نفر یعنی بیش از یک چهارم جمعیت کشور برآورد می شود.

وب‌گاه عرشه آنلاین

اگر شما هم برای آرامش و شادی خود به دنبال راه و روش‌های مختلف نظیر غذاها و ورزش‌هایی مثل یوگا رفته و جواب نگرفته اید، این مطلب را از دست ندهید. به گزارش بهداشت نیوز آیا تابه‌حال به معجزه طبیعت فکر کرده‌اید؟ آیا می‌دانید همین ادویه‌ها و برگ‌های خشک گیاهان دارویی که سال تا سال توی کابینت آشپزخانه خاک می‌خورند، می‌توانند شما را چند قدم به شادی و آرامش درونی نزدیک کنند؟ دارچین

وب‌گاه عرشه آنلاین

پیاز گیاهی پر کاربرد در آشپزی ما ایرانیان است اما پوست پیاز تقریبا در آشپزی ما کاربردی ندارد به همین دلیل نیز کمتر از خواص آن می‌دانیم. آیا می‌دانید پوست پیاز نیز به همان اندازه پیاز سرشار از مواد مغذی و چندین ترکیب مفید است؟ پیاز گیاهی پر کاربرد در آشپزی ما ایرانیان است اما پوست پیاز تقریبا در آشپزی ما کاربردی ندارد به همین دلیل نیز کمتر از خواص آن می‌دانیم. آیا می‌دانید پوست پیاز...

وب‌گاه دنیای اقتصاد

19 آژانس امداد رسانی سازمان ملل متحد، خواستار اقدامات فوری برای نجات عملیات بشردوستانه رو به وخامت در غزه شدند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

به گزارش بلومبرگ، اسرائیل مدعی است می‌خواهد تا قبل از حمله به شهر تحت کنترل حماس در غزه، بیش از یک میلیون غیرنظامی را از رفح جابجا کند، این در حالیست که مقامات به طور خصوصی اذعان می‌کنند هیچ استراتژی دقیقی برای چگونگی انجام آن، مدت زمان آن و اینکه مردم به کجا خواهند رفت، ندارند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

گزارش ها از موج جدید بیماری‌های تنفسی ویروسی در اصفهان خبرمی دهند که تعداد قابل توجهی از مردم در سنین مختلف را گرفتار خود کرده است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

خطر زوال عقل مرتبط با ویتامینی است که معمولا در مواد غذایی محبوب صبحانه یافت می‌شود

وب‌گاه عصر ایران

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با اشاره به انجام بازرسی از خودروی مذکور گفت: در جریان بازرسی از محموله مذکور، 300 کیلوگرم تریاک که در لابلای بار ضایعات آهن و به صورت ماهرانه‌ای جاساز شده بود، کشف و ضبط شد. راننده نیز دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.