شنبه 29 اردیبهشت 1403

بهداشت و سلامت

بهداشت و سلامت

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: فرمانده یگان های انتظامی و حفاظتی فراجا از کشف 40 کیلوگرم چای آغشته به تریاک در پایانه هوشمند بار توسط پلیس فرودگاه امام خمینی (ره) خبر داد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سردار رضا بنی اسدی فر گفت: مأموران مستقر در پایانه هوشمند بار فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) حین بررسی و کنترل محموله‌های پستی، به یک مرسوله حاوی 160 کیلوگرم چای، به مقصد یکی از کشور‌های خارجی، مشکوک می‌شوند. فرمانده یگان‌های انتظامی و حفاظتی فراجا ادامه داد: مأموران متخصص در این حوزه، ضمن اخذ دستور از مرجع قضائی با حضور نماینده گمرک، اقدام لازم...

وب‌گاه عصر ایران

روابط عمومی سازمان غذا و دارو، مبنی بر گزارشات مستند، داروی دیسپورت 500 را تقلبی اعلام کرد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

‌تحقیقات نشان می دهد افرادی که در انتخاب غذا چندان سختگیر و وسواسی نیستند در مقایسه با آنهایی که رژیم غذایی محدودتری را دنبال می‌کنند از سلامت روان بهتری برخوردارند. تحقیقات نشان می دهد افرادی که در انتخاب غذا چندان سختگیر و وسواسی نیستند در مقایسه با آنهایی که رژیم غذایی محدودتری را دنبال می‌کنند از سلامت روان بهتری برخوردارند. به گزارش عرشه آنلاین، متخصصان پس از بررسی نتایج یه مطالعه...

خبرگزاری تسنیم

رئیس سازمان غذا و دارو با بیان این که تخصیص ارز ترجیحی به صنعت تجهیزات پزشکی با سیاست افزایش صادرات این محصولات در تضاد است؛ ابراز امیدواری کرد که در سال جاری وابستگی این صنعت به ارز ترجیحی کاملاً قطع شود.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: رئیس جمهور گفت: پرداخت به‌موقع وام ازدواج می‌تواند نقش بیشتری در تشکیل خانواده داشته باشد؛ در عین حالی که باید تشویق‌های دیگر هم در نظر گرفته شود.

وب‌گاه خبر آنلاین

تصمیم مجلس یازدهم برای تعطیلی شنبه‌ها آن هم در آخرین روزهای این مجلس با واکنش‌های متفاوتی مواجه شده است.

وب‌گاه عصر ایران

ترکیب موز با تنقلات شیرین و یا محصولات پخته‌شده‌ای مثل کیک و شیرینی، همیشه بخشی از رژیم غذایی ما بوده، اما بهتر است از آن اجتناب کنیم.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

تصاویری از لیلا حاتمی، در مراسم خاکسپاری زری خوشکام که صبح امروز برگزار شده است را مشاهده کنید.

وب‌گاه خبر آنلاین

رییس دولت سیزدهم گفت: دشمنان به دنبال این هستند که ما جمعیت نداشته باشیم و خانواده و نهاد خانواده را کمرنگ داشته باشیم و در این زمینه بسیار سرمایه گذاری کردند.

وب‌گاه مشرق نیوز

معاون دفتر مدیریت بیماری‌های غیرواگیر وزارت بهداشت با بیان این که 32 درصد ایرانی‌ها به فشار خون بالا مبتلا هستند، گفت: عامل اصلی ابتلا به سکته‌های قلبی و مغزی افزایش فشار خون است.

وب‌گاه خبر آنلاین

محموله چای آغشته به تریاک در فرودگاه امام کشف شد.

وب‌گاه مشرق نیوز

فرمانده یگان‌های انتظامی و حفاظتی فراجا از کشف 40 کیلوگرم چای آغشته به تریاک در پایانه هوشمند بار توسط پلیس فرودگاه امام خمینی (ره) خبر داد.

وب‌گاه الف

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فراجا با هشدار به زائران حج، گفت: پلیس برابر قانون از ادامه سفر زائران حج که حتی به مقادیر بسیار اندک موادمخدر، روانگردان، دارو و قرص‌های غیرمجاز و ممنوعه حمل می‌کنند، ممانعت به‌عمل آورده و برابر قانون با تشکیل پرونده قضایی، مجرمان را به دستگاه قضائی معرفی می‌کند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

دبیرکل حزب اعتدال و توسعه بیان کرد که «مجلس می‌تواند نقش مهمی در انتخابات ریاست جمهوری داشته باشد.»