رسانه و تلویزیون

رسانه و تلویزیون

نزدیک به سه هزار میلیارد تومان برای اشتغال خرد سیستان و بلوچستان اختصاص یافته است
خبرگزاری ایرنا

زاهدان - ایرنا - دستیار ارتباطات اجتماعی رییس جمهوری و سخنگوی دولت گفت: 2 هزارو 725 میلیارد تومان در اواخر دولت یازدهم و دوازدهم برای اشتغال خرد سیستان و بلوچستان اختصاص یافته است.

بلاتکلیفی سریال های شبکه نمایش خانگی و یک پیشنهاد
خبرگزاری ایسنا

رییس هیات مدیره آیفیک گفت: شبکه نمایش خانگی امروز به دلیل توقف صدور مجوز تولید، در بلاتکلیفی به سر می برد و زندگی بسیاری از فعالان این عرصه در خطر است.

دو مبتلا به کرونا در رقابت‌های اسنوکر مسترز اروپا / 5 نفر کنار رفتند
خبرگزاری ایسنا

تست کرونا دو بازیکن حرفه‌ای اسنوکر جهان که در مسابقات اسنوکر مسترز اروپا شرکت کرده‌اند، مثبت شد.

خبرگزاری ایسنا

نشست نقد و بررسی «چهل سال تجربه رسانه ملی در برنامه‌سازی دفاع مقدس» با حضور پیشکسوتان، دست‌اندرکاران کنونی و منتقدان رسانه‌ای برگزار و در جریان آن به فراز و فرودهای تولیدات رسانه‌ای در این حوزه پرداخته شد.

آغاز پخش سریال «ایلدا» از جمعه + فیلم
خبرگزاری ایسنا

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، مجموعه تلویزیونی «ایلدا» از جمعه (4 مهر ماه) از شبکه یک سیما پخش می شود.

بیمه هوشمند اجرایی شود
خبرگزاری مهر

وزیر اقتصاد گفت: انتظار می‌رود با پیشبرد بیمه هوشمند، هر فرد با در اختیار داشتن یک کارت هوشمند، بتواند بیمه نامه متناسب با شرایط شغلی و زندگی خود را انتخاب و از مزایای آن بهره‌مند شود.

بهره‌برداری بیش از 150 کیلومتر مسیر ویژه دوچرخه‌سواری طی 3 سال گذشته
خبرگزاری ایسنا

مدیرکل دفتر حمل و نقل و ترافیک شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از احداث و بهره‌برداری بیش از 150 کیلومتر مسیر ویژه دوچرخه‌سواری و بهسازی 400 کیلومتر پیاده‌رو در شهرها طی سه سال اخیر خبر داد.

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مجلس پاسخگو است
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی شرکت‌ها و موسسات فیلم‌سازی ایران (آیفیک)، تاکید کرد: در شرایط توقف صدور مجوز نمایش‌های خانگی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پاسخگوی مجلس شورای اسلامی است اما صداوسیما اینگونه نیست.

زندکی بسیاری از فعالان این حرفه در خطر است
خبرگزاری ایسنا

رییس هیات مدیره آیفیک گفت: شبکه نمایش خانگی امروز به دلیل توقف صدور مجوز تولید، در بلاتکلیفی به سر می برد و زندگی بسیاری از فعالان این عرصه در خطر است.

بررسی اقدامات وزارت آموزش و پرورش در اجرای سند تحول بنیادین در کمیسیون آموزش
خبرگزاری ایسنا

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از حضور وزیر آموزش و پرورش در جلسه عصر امروز این کمیسیون برای بررسی اقدامات وزارت آموزش و پرورش در اجرای سند تحول بنیادین خبر داد.

جان جوانان فارس در تیررس کرونا
خبرگزاری ایرنا

شیراز - ایرنا - لایه جمعیتی جوانان نیز از درگیری با کرونا در امان نیستند، این بیماری در سالمندان و افرادی با بیماری‌های زمینه‌ای مانند فشار خون بالا، بیماری‌های قلبی، سرطان و دیابت بیشتر از سایر افراد، به شکل شدید بیماری بروز پیدا می‌کند اما جوانان، نوجوانان و کودکان نیز در معرض ابتلای به این بیماری قرار دارند.

فیلم‌های جنگی سال‌های اخیر عاری از آرمان‌های دفاع مقدس‌اند
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - «محسن محسنی نسب» کارگردان سینما گفت: فیلم‌هایی که در سال‌های اخیر در مورد جنگ و دفاع مقدس ساخته شده‌اند، بدون هیچ شباهتی به آن دوران و آن جنگ، بیشتر اغراق‌اند و عاری از آرمان آن سال‌ها.

نباید با فریب‌های آماری جزیره را نگران کنیم
خبرگزاری ایرنا

کیش - ایرنا - دبیر شورای سلامت کیش با بیان این که استفاده از اطلاعات درست و شناسنامه دار و اظهار نظر شفاف و دقیق در خصوص سطح رعایت پروتکل های بهداشتی در کیش برای آرامش جزیره ضروری است گفت: نباید با فریب های آماری، یک منطقه را دچار نگرانی کنیم.

روزهای سخت کرونایی در انتظار مردم ایران
خبرگزاری ایرنا

استان‌ها - ایرنا - افزایش آمار مبتلایان و فوتی های کرونا در روزهای گذشته بار دیگر موجی از نگرانی ها را در اولین روز پائیز هزار رنگ به همراه داشته به ویژه اینکه با سرد شدن هوا این ویروس مرگبار جولان بیشتری برای اعلام حضور پیدا می‌کند.

فرش قرمز دولت موقت برای صدام / نقش نهضت آزادی در حمله بعثی‌ها
خبرگزاری مهر

دولت موقت با محوریت نهضت آزادی به کرات تصریح کرده از حمله رژیم بعث به ایران اطلاع داشت، با این حال نه تنها هیچ اقدام پیشگیرانه ای انجام نداد، بلکه باتضعیف ارتش مقدمات حمله صدام را تمهید کرد.

رونمایی از دیوارنگاره مدافعان سلامت همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس
خبرگزاری ایسنا

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس؛ آیین رونمایی ازدیوار نگاره مدافعان سلامت در منطقه 5 تهران با حضور مسئولان سازمان نظام پزشکی و شهردار ناحیه 4 این منطقه انجام شد.