رسانه و تلویزیون

رسانه و تلویزیون

محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی ایرانیان
وب‌گاه فرارو

یک گزارش جدید آماری نشان‌دهنده این است که واتس‌اپ، تلگرام و اینستاگرام سه پلت‌فرم اول محبوب ایرانیان هستند. این در حالی است که پلت‌فرم بومی روبیکا با وجود بهره‌گرفتن از حمایت‌های دولتی و الزام دانش‌آموزان به استفاده از آن در دوران کرونا در رتبه چهارم شبکه‌های اجتماعی محبوب ایرانیان قرار دارد. سروش پلاس، فیس‌بوک، بله، گپ، ایتا، لینکدین و توییتر به ترتیب در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

فرصت‌ها و چالش‌های سیاست خارجی در دولت سیزدهم با حضور کارشناسان در گفت‌وگوی ویژه خبری 12 مردادماه شبکه دوم سیما بررسی شد.

ابتلا به کرونا با 10 ثانیه تنفس در هوای آلوده به ویروس
وب‌گاه مشرق نیوز

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: 10 ثانیه تنفس در هوای آلوده یا در کنار یک فرد آلوده می تواند باعث ابتلا به ویروس کرونا شود.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

در این ویدیو آخرین مصاحبه روحانی به عنوان رئیس جمهور و توضیحش درباره رضایت از عملکرد خود در 8 سال اخیر را ببینید. منبع: خبرگزاری صدا و سیما

ببینید | آخرین مصاحبه روحانی به عنوان رئیس جمهور؛ از مردم راضی هستم
وب‌گاه خبر آنلاین

در این ویدیو آخرین مصاحبه روحانی به عنوان رئیس جمهور و توضیحش درباره رضایت از عملکرد خود در 8 سال اخیر را ببینید. منبع: خبرگزاری صدا و سیما

بازی دلتا با اعداد مرگ
وب‌گاه الف

گزارش روزنامه ایران از برگزاری مجالس جشن و تجمعات در تالار‌ها و اماکن عمومی؛ اوجگیری دلتا کرونا در شهرها به خاطر تعطیلی نظارت‌ها - آغاز واکسیناسیون گروه‌های جدید

بازتاب مراسم تنفیذ رئیسی و بیانات رهبری در رسانه‌های عربی
خبرگزاری ایسنا

مراسم تنفیذ سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران با حضور رهبر انقلاب اسلامی برگزار شد، این مراسم بازتاب گسترده ای در رسانه‌های عربی به دنبال داشت.

بازی دلتا با اعداد مرگ
وب‌گاه مشرق نیوز

بیشترین میزان بروز موارد مرگ و میر ناشی از بیماری کووید19 هم به ترتیب در استان‌های البرز، هرمزگان، یزد و بوشهر گزارش شده است.

توصیه های رهبر انقلاب به 5 رئیس جمهور در آغاز به کار دولت
وب‌گاه خبر آنلاین

رهبر انقلاب، در دوره‌های مختلف و در مراسم تنفیذ روسای جمهور، به موضوعاتی مختلفی از جمله سازندگی، اقتصاد، معیشت، مبارزه با فساد و مفسدان، انتقاد از دولت نه تخریب، کمک به دولت، همکاری سه قوه، تاکید بر حضور بیشتر مردم در انتخابات‌ها، نگاه به داخل و توانمندی‌های داخلی اشاره داشته‌اند.

تالارهای خراسان شمالی از امروز بسته می‌شوند / کرونا در استان به وضعیت نگران‌کننده‌ای رسیده است
خبرگزاری دانا

احمد برادران با ابراز نگرانی از کاهش میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی در استان خراسان شمالی، گفت: با همکاری دستگاه قضایی تالارها از امروز بسته خواهند شد و ادامه فعالیت مشاغل گروه یک منوط به رعایت ضوابط بهداشتی خواهد بود.

شعر جعلی در تلویزیون
خبرگزاری ایسنا

کمپین مبارزه با نشر جعلیات اعلام کرد شعری که به نام مولانا توسط اردشیر رستمی در برنامه «کتاب‌باز» خوانده شده شعر این شاعر نیست.

اگر کارت ملی هوشمند خودتان را گم کردید، باید چه کارهایی انجام دهید؟
وب‌گاه الف

کارت ملی مهم‌ترین مدرک شناسایی هر ایرانی است. بنابراین در صورت گم شدن کارت ملی خود، باید بلافاصله برای دریافت کارت ملی المثنی اقدام کنید. ثبت اسکن اثر انگشت و امضای دیجیتال فرد در کارت هوشمند ملی جدید اهمیت بیشتری به موضوع داده و امکان سوء استفاده‌های گسترده‌تری را ایجاد کرده است.

آگاهی مردم در مورد کرونا چقدر است؟
خبرگزاری ایسنا

پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی قزوین در یک مطالعه میزان آگاهی، نگرش و عملکرد مردم در مقابله با بیماری کووید -19 را مورد بررسی قرار دادند.

تحقق قانون دائمی مدیریت بحران در کشور / تدوین سند آسیب شناسی مدیریت بحران کلانشهرها
خبرگزاری ایسنا

اهم اقدامات سازمان مدیریت بحران کشور در دولت های یازدهم و دوازدهم منتشر شد.

انتشار زندگینامه سیدابراهیم رئیسی در سایت ریاست جمهوری
وب‌گاه خبر آنلاین

سید ابراهیم رئیسی، 61 ساله و متولد مشهد، امروز سه شنبه 12 مردادماه به عنوان رئیس دولت سیزدهم، حکم تنفیذ خود را از رهبری دریافت کرد.

سهمیه واکسن کرونا به خبرنگاران کرمانی اختصاص یافت
خبرگزاری دانا

با پی‌گیری‌های رسانه‌ای و مجمع نمایندگان سهمیه واکسن به خبرنگاران کرمان تعلق گرفت و اصحاب رسانه می توانند از طریق سامانه salamat.gov.ir محل، روز و ساعت دریافت واکسن را انتخاب کنند.