یک‌شنبه 16 بهمن 1401

رسانه و تلویزیون

رسانه و تلویزیون

وب‌گاه الف

نماینده ادوار مجلس با بیان این‌که عفو اخیر موجب خلع سلاح دشمنان کشور شد، گفت: با این‌که کشور در آرامش است، اینترنشنال و بی بی سی هنوز هم سعی می‌کنند که تحریکات خود را ادامه دهند اما این عفو عمومی آن‌ها را خلع سلاح کرد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

نیرو‌های امنیتی ترکیه 15 نفر را به اتهام ارتباط با گروهک تروریستی داعش در استانبول دستگیر کردند.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایسنا نوشت: یک فعال سیاسی با بیان این‌که «موافقت با عفو معترضان حوادث اخیر، موجب خلع سلاح دشمنان کشور شد»، گفت: این عفو فرصت خوبی برای آشتی ملی است.

وب‌گاه 55 آنلاین

برای اطلاع از جزئیات حواشی عفو رهبری با ما در ادامه همراه باشید.

وب‌گاه عرشه آنلاین

علی مطهری گفت: اینترنشنال و بی بی سی هنوز سعی می‌کنند که تحریکات خود را ادامه دهند اما عفو رهبری آن‌ها را خلع سلاح کرده و زمینه تحریک آن‌ها را تا حد زیادی از بین می‌برد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

علی مطهری گفت: اینترنشنال و بی بی سی هنوز سعی می‌کنند که تحریکات خود را ادامه دهند اما عفو رهبری آن‌ها را خلع سلاح کرده و زمینه تحریک آن‌ها را تا حد زیادی از بین می‌برد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

بانماینده پیشینی مجلس با اشاره به این‌که عفو اخیر موجب خلع سلاح دشمنان کشور شد، تصریح کرد: با این‌که کشور در آرامش است، اینترنشنال و بی بی سی هنوز هم سعی می‌کنند که تحریکات خود را ادامه دهند اما این عفو عمومی آن‌ها را خلع سلاح کرده و زمینه تحریک آن‌ها را تا حد زیادی از بین می‌برد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

عادل فردوسی‌پور مجری برنامه 90 از جمله افرادی بود که همیشه با زنده‌یاد ناصر حجازی ارتباط خوبی داشت.

وب‌گاه عرشه آنلاین

مهدی فخیم‌زاده بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون که شامگاه شنبه مهمان برنامه «هفت» بود از پیشنهاد محمدباقر قالیباف برای ساخت یک سریال پلیسی یاد کرد که در نهایت منجر به ساخت سریال «خواب و بیدار» شد.

وب‌گاه مشرق نیوز

این بازیگر در حالی از تحریم جشنواره چشم‌پوشی کرد که این رویداد 13 سال متوالی است که او را تحریم کرده است.

وب‌گاه فرارو

پزشکان با انجام پژوهشی دریافتند که با بررسی داده‌های کارت خرید افراد می‌توان علائم پیش‌رس بیماری سرطان را تشخیص داد.

وب‌گاه فرارو

اگر فرض کنیم که در سال جاری کل تولید داخلی بر اساس دلار 23 هزارتومانی، 200 میلیارد دلار بوده است، حالا بر اساس ادعای آقای رئیس جمهور باید این عدد به 216 میلیارد دلار برسد؛ لذا این صحبت آقای رئیسی در صورتی درست است که بخواهیم با دلار 44 هزارتومانی مقایسه کنیم. در این حالت عدد ریالی تولید ناخالص افزایش پیدا خواهد کرد، اما این به معنی رشد اقتصادی نیست.

وب‌گاه فرارو

طبق ارزیابی‌های صورت گرفته در مورد پرونده‌های کلاهبرداری واقعیت آن است که افراد پیچیده، تحصیلکرده و جوان همگی در معرض قربانی شدن در جریان کلاهبرداری قرار دارند. کلاهبرداران اغلب افرادی در جمعیت‌های خاص را هدف قرار می‌دهند: افراد ثروتمند و مشهور هدف کلاهبرداری‌های سفارشی آنان قرار می‌گیرند.

خبرگزاری مهر

معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی گفت: با ایجاد رصدخانه ای در وزارت جهادکشاورزی از این به بعد سطح سبز کشور با دقت یک متر مربع پایش می شود.