رسانه و تلویزیون

رسانه و تلویزیون

ادامه محدودیت‌های شهرهای نارنجی برای تهران
خبرگزاری ایسنا

دبیر کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا با تاکید بر لزوم خودداری از برگزاری مراسم دورهمی شب یلدا توسط شهروندان گفت: تمامی محدودیت های شهرهای نارنجی از فردا برای تهران همانند هفته سپری شده اجرایی خواهد شد.

«مغز استخوان» پروانه نمایش گرفت
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - شورای پروانه نمایش فیلم‌های سینمایی با صدور پروانه نمایش برای فیلم «مغز ستخوان»، ساخته حمیدرضا قربانی و دو فیلم دیگر موافقت کرد.

امام‌جمعه جیرفت: مبارزه با فساد شاخصه خواص انقلابی است
خبرگزاری ایرنا

جیرفت - ایرنا - امام جمعه جیرفت با بیان اینکه پیروی از خواص بی‌بصیرت مانع تشکیل دولت اسلامی است گفت: خواص انقلابی و بابصیرت، اهل مبارزه با فساد هستند.

21 آذر و مهمترین اخبار کرونایی استانها
خبرگزاری ایرنا

استانها - ایرنا - خروج برخی شهرستان‌ها از وضعیت قرمز و تبدیل آنها به وضعیت نارنجی هرچند یک موفقیت در کنترل ویروس کرونا بوده اما باعث نگرانی از عادی انگاری و بازگشت به رفتارهای معمول آن هم در شرایط شکننده فعلی شده است.

تاکید وزارت بهداشت بر پرهیز از برگزاری دورهمی در شب یلدا
خبرگزاری ایسنا

سخنگوی وزارت بهداشت تاکید کرد: انتظار مدافعان سلامت کشور از مردم قدرشناس ایران اسلامی این است که از هر گونه اقدام نسبت به برگزاری دورهمی و مهمانی خانوادگی به ویژه در شب یلدا به طور جدی خودداری کنند.

باید آمادگی قطع اینترنت را داشته باشیم
خبرگزاری ایسنا

عضو حقیقی شورای عالی فضای مجازی با اشاره به تهدید قطع اینترنت از طرف کشوری مانند آمریکا، گفت: ما باید آمادگی داشته باشیم در صورت قطع اینترنت اگر خدمات‌دهنده و خدمت‌گیرنده در داخل کشور هستند، مشکلی برای شبکه و ارائه خدمت وجود نداشته باشد.

وضعیت کرونا در خلخال پایدار شد
خبرگزاری ایرنا

اردبیل _ ایرنا _ فرماندار خلخال گفت: وضعیت کرونا در این شهرستان از لحاظ آمار بیماران کرونایی وارد و ترخیص شده از بیمارستان به حد ثبات رسیده و پایدار شده است.

50 درصد کتابخانه های ایلام نیازمند بازسازی است
خبرگزاری ایرنا

ایلام - ایرنا - مدیرکل کتابخانه های عمومی ایلام گفت: 50 درصد کتابخانه های این استان فرسوده و نیازمند بازسازی هستند.

محدودیت‌های کرونایی همچنان در اصفهان برقرار است
خبرگزاری ایرنا

اصفهان - ایرنا - سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان از ادامه‌داشتن محدودیت‌های کرونایی در هفته جاری همانند 2 هفته قبل در شهرهای استان بنا بر وضعیت آنها به لحاظ شیوع کرونا خبر داد.

نهاوندیان در قم؛ نویدهای تازه برای صنعت و تولید
خبرگزاری ایرنا

قم - ایرنا - جلسات، بازدیدها و سخنان محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رییس جمهوری در سفر یک روزه خود به قم، بار دیگر عزم مجموعه دولت و مدیریت استان را برای عبور دادن کشور و استان از تبعات جنگ اقتصادی ظالمانه و شرایط کرونایی، با حداقل زحمت و خسارت نشان داد.

بیشترین کاهش سالانه انتشار گاز کربن دی اکسید در جهان
خبرگزاری ایسنا

محققان اظهار داشتند: واکنش جهانی به همه گیری بیماری کووید -19 با بیشترین کاهش سالانه انتشار گاز کربن دی اکسید CO2 از زمان جنگ جهانی دوم همراه بوده است.

خدمت به مردم و انقلابیگری از جمله ویژگی‌های مرحوم یزدی بود
خبرگزاری مهر

علی دارابی در یادداشتی که به مناسبت درگذشت مرحوم یزدی نگاشت، آورده است: شجاعت، صداقت، صراحت، ثابت قدم در باورها، خدمت به مردم و محرومان و انقلابی گری ازجمله ویژگی های آن مرحوم بود.

دریافت مطالبات کتابفروشی‌های پاییزه و پاسخ اداره کتاب به حواشی
خبرگزاری مهر

دریافت مطالبات کتابفروشی‌های عضو طرح پاییزه کتاب 99 و پاسخ اداره کتاب وزارت ارشاد به حواشی مربوط به یک کتاب، ازجمله اخبار مهم حوزه کتاب در این‌هفته بودند.

محدودیت‌های کرونایی استان همدان در هفته آینده نیز اعمال می‌شود
خبرگزاری ایرنا

همدان - ایرنا - رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با کرونا استان همدان گفت: اعمال محدودیت‌های مرتبط با مقابله با همه گیری کرونا در سطح این استان، برای هفته آینده (22 تا 29 آذر) نیز همچنان ادامه خواهد داشت.

خبرگزاری تسنیم

معاون رئیس صدا و سیما در نوشتاری به مناسبت درگذشت آیت‌الله محمد یزدی، به ویژگی‌های اخلاقی، شخصیتی، سیاسی و مبارزاتی این مجاهد نستوه پرداخت.

لزوم احتیاط در بازگشت به کار مشاغل / «شب یلدا» نگرانی اصلی این روزها
خبرگزاری ایسنا

عضو کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا با اشاره به روند کاهشی ورودی به بیمارستان‌ها پس از اعمال محدودیت‌ها، گفت: برای اینکه از دو هفته محدودیت استفاده مطلوبی داشته باشیم باید در بازگشت به کار و زندگی عادی با احتیاط عمل کنیم.