رسانه و تلویزیون

رسانه و تلویزیون

بیماران کرونایی در بیمارستان‌های همدان به 707 تن کاهش یافت
خبرگزاری ایرنا

همدان - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: تعداد موارد مثبت بستری در بیمارستان‌های این استان رو به کاهش بوده و صبح امروز شنبه این آمار به 707 تن تقلیل یافته است.

کرونا گریبان باشگاه‌های ورزشی را گرفته است
خبرگزاری ایرنا

شیراز - ایرنا - رییس هیات پزشکی ورزشی فارس اعلام کرد: باشگاه های ورزشی یکی از مشاغل ارزشمند اجتماعی هستند و ناراحتم از اینکه مصیبت بیماری کرونا این بعد و سایر عرصه‌های ورزش را هم تحت تاثیر قرار داده است.

زندگی بر لب طاقچه عادت
خبرگزاری ایرنا

شیراز - ایرنا - مریم این روزها مواظب است مبادا دریچه‌ها و درهای خانه بسته باشند؛ این همان کسی بود که از ترس سرما به نسیم سحری هم بد می‌گفت؛ حتی اندک روزنه‌ای از دیوارهای خانه را می پوشاند تا مبادا باد وزنده در وسط تابستان، رهاوردش قطب جنوب باشد.

شبکه نمایش خانگی «بوی خون» می‌گیرد
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - نخستین قسمت از مستند «بوی خون» با بررسی جنبه‌های مختلف سریال «آقازاده» فردا (یکشنبه، هشتک آذر) در شبکه نمایش خانگی منتشر خواهد شد.

مانور زلزله و ایمنی در فضای مجازی مدارس البرز برگزار شد
خبرگزاری ایرنا

کرج - ایرنا - بیست و دومین مانور سراسری زلزله و ایمنی دربستر شبکه شاد مدارس استان البرز به منظور ارتقای دانش و مهارت دانش آموزان در شرایط بحران برگزار شد.

سریال دیده‌نشده زنده‌یاد پورحسینی 15 آذرماه روی آنتن می‌رود
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - سریال «بیگانه‌ای با من است» با هنرمندی زنده یاد «پرویز پورحسینی» از شنبه 15 آذرماه، روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود.

خبرگزاری تسنیم

انیمیشن سینمایی «کرودها: یک عصر جدید» به کارگردانی «جوئل کرافورد» توانست در مجموع روز شکرگزاری و تعطلات پایان هفته، 4 میلیون دلار فروش داشته باشد.

احتمال تصمیم گیری های جدید برای مجوزهای شبکه "خانگی"
خبرگزاری ایسنا

معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی از احتمال تصمیم‌گیری‌های جدید در روند صدور پروانه ساخت آثار غیرسینمایی خبر داد.

استاندار ایلام: ادارات در مناطق قرمز با یک سوم کارکنان فعالیت کنند
خبرگزاری ایرنا

ایلام - ایرنا - استاندار ایلام از رد شدن تعطیلی ادارات توسط ستاد ملی کرونا خبر داد و گفت: تعطیلی به آن شکل که توسط رسانه ها اعلام شد، مورد موافقت ستاد ملی قرار نگرفته اما مدیران دستگاه ها در مناطق قرمز می توانند با دورکاری تراکم کارکنان در ادارات را کاهش دهند.

هفته اول محدودیت‌های کرونایی در هرمزگان چگونه گذشت؟
خبرگزاری ایرنا

بندرعباس - ایرنا - هفته نخست اجرای طرح جامع محدودیت های کرونایی در هرمزگان که از یکم آذرماه همزمان با سراسر کشور آغاز شده، با همکاری و مشارکت نسبتا خوب مردم و اصناف سپری شد.

25 فیلم از تلویزیون پخش می شود
خبرگزاری ایسنا

شبکه های دو، سه، چهار، امید و افق از امروز هشتم آذر ماه تا 12 آذر ماه، 25 فیلم سینمایی پخش می کنند.

ظرفیت تست روزانه کرونا در کامیاران سه برابر شد
خبرگزاری ایرنا

سنندج - ایرنا - رییس ستاد مدیریت کرونا در کامیاران گفت: پس از اجرای طرح جامع محدویت‌های پویا ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا، ظرفیت انجام تست‌های تشخیص بیماری کووید 19 در این شهرستان سه برابر افزایش یافته است.

برگزاری مانور ایمنی زلزله برای دانش آموزان گیلان با شیوه ای متفاوت
خبرگزاری ایرنا

رشت - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان از برگزاری بیست و دومین مانور سراسری زلزله با عنوان «مدرسه ایمن، جامعه تاب آور» را در فضای مجازی شاد در استان همزمان با سراسر کشور خبر داد.

کمپین «دست یار» برای سرباز طبیعت خوزستان
خبرگزاری ایرنا

اهواز - ایرنا - کمپین «دست یار» که از سوی فعالان محیط زیست، برای حمایت از محیط بان جانباز خوزستانی راه‌اندازی شده، تاکنون موفق به جمع آوری بیش از پنج میلیارد ریال برای خرید پای مصنوعی هوشمند شده است.

فرماندار قصرشیرین: اجرای محدودیت‌ها برای حفظ سلامت مردم است
خبرگزاری ایرنا

قصرشیرین - ایرنا - فرماندار قصرشیرین گفت: اجرای محدودیت‌ها برای حفظ سلامت مردم است و برای موفقیت این امر مردم همانطور که تاکنون مشارکت خوبی داشته‌اند در ادامه نیز با همراهی با ستاد کرونا زمینه تحقق این مهم و کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا را فراهم کنند.

تداوم همراهی مردم چرخه انتقال کرونا را حذف می‌کند
خبرگزاری ایرنا

کرمانشاه - ایرنا - یک روانشناس سلامت با بیان اینکه محدودیت‌های اخیر در کاهش سرعت چرخه انتقال ویروس کرونا موثر بوده است، گفت: در صورت همراهی و همکاری بیشتر مردم و رعایت توصیه‌ها و کاهش ترددها و تجمعات چرخه انتقال ویروس کرونا حذف می‌شود.