اجتماعی خبرگزاری ایسنا

اجتماعی خبرگزاری ایسنا

اعلام جزئیات محدودیت های کرونایی که از شنبه در کشور اجرا می شود

کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در اطلاعیه ای جزئیات محدودیت های کرونایی که از شنبه هفته آینده در کشور اعمال می شود را اعلام کرد.

ریزش دیوار آرامستان بهشت محمدی سنندج

این حادثه ظهر امروز 13 آذر اتفاق افتاد که خسارت جانی نداشته است. در این حادثه 12 خودرو خسارت دید. رئیس آرامستان شهرستان سنندج، با اشاره به اینکه قدمت بیش از 50 سال دیوار بهشت محمدی موجب تخریب آن شده است، بیان کرد: تعویض خیابان بهشت محمدی نیز موجب سست بودن درب آرمستان و خالی شدن دیوارهای آن شده است.

انقلاب و منیریه در روزهای محدودیت‌های کرونایی

در پی افزایش آمار مبتلایان و مرگ‌ومیرهای ناشی از شیوع ویروس کرونا در ایران، مسئولان ستاد ملی کرونا اجرای طرح محدودیت‌های دو هفته‌ای در سراسر کشور را تصویب کردند. اکنون پس از گذشت 13 روز از تعطیلی برخی از مشاغل، فوتی‌های ناشی از کرونا روند کاهشی به خود گرفته است. از روز شنبه 15 آذرماه فعالیت مشاغل گروه‌های 1 و 2 در شهرهای وضعیت نارنجی مجاز است.

هشدار هواشناسی نسبت به بارش برف و باران در 9 استان + نقشه مناطق پرخطر

سازمان هواشناسی با صدور هشداری نارنجی رنگ از بارش باران، رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد شدید موقت در 9 استان کشور خبر داده و تاکید کرده است که در ارتفاعات این استان‌ها بارش برف خواهیم داشت.

عدالت در سلامت بهترین گزینه استراتژیک در مقابل بیماری هاست

معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی به مناسبت 5 دسامبر؛ روز جهانی داوطلب، با اشاره به همه گیری بیماری کووید 19 تصریح کرد: عدالت در سلامت بهترین گزینه استراتژیک در مقابل بیماری هاست.

بستری 117 بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر 117 بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

کارت‌های بانکی اتباع خارجی دارای کارت اقامت معتبر، صادر و تمدید می شود

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور با اشاره به صدور و تمدید کارتهای بانکی اتباع خارجی دارای کارت اقامت معتبر، اعلام کرد: اتباع خارجی دارای مدارک معتبر می‌توانند با مراجعه به بانک‌ها از خدمات مربوطه بهره مند گردند.

اعطای نشان خادمی شهدا به فرمانده مرزبانی ناجا

به پاس خدمات و تلاش های شبانه روزی مرزداران غیور در پاسداری و حراست از مرزهای مقدس ایران اسلامی، لوح و نشان خادمی شهدا به فرمانده مرزبانی ناجا اهداء شد.

ضرورت وجود شماره تماس مشترک امدادی در زمان بحران

رئیس سازمان اورژانس کشور در دیدار با رییس سازمان آتش‌نشانی تهران بر لزوم وجود یک شماره تماس مشترک امدادی برای زمان بحران تاکید کرد.

فعالیت مشاغل گروه های 1 و 2 در شهرهای وضعیت نارنجی تهران مجاز است

استاندار تهران تاکید کرد: فعالیت مشاغل گروه های 1 و 2 در شهرهای وضعیت نارنجی مجاز است.

استقرار پلیس در 1900 نقطه در اجرای محدودیت های کرونایی / فعالیت 11 هزار نیرو در هر شیفت

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اقدامات نیروی انتظامی در اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا، بیان داشت: بر همین اساس پلیس در سطح کشور بیش از 1900 نقطه و مکان استقرار داشته و در هر شیفت از خدمت بیش از 11 هزار نیرو تمام معابر و ورودی ها و محورها را کنترل می کند.

وضعیت اعمال محدودیت ها، فعالیت صنوف و تردد خودروها در هفته آتی

قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا در اطلاعیه شماره 4 خود، کلیات روند اعمال محدودیت های مبارزه با کرونا از شنبه هفته آینده را اعلام کرد.

اعلام شرایط و نحوه فعالیت آموزشگاه‌های رانندگی از شنبه

رییس مرکز صدور گواهینامه پلیس راهور ناجا شرایط و نحوه فعالیت آموزشگاه‌های رانندگی در شنبه هفته آینده را تشریح کرد.

دستگیری جاعل سایت بانک معروف در تهران

رییس پلیس فتای تهران بزرگ از دستگیری کلاهبرداری خبر داد که اقدام به جعل سایت یک بانک کرده بود.

بازگشایی مراکز شماره‌گذاری تهران و شهرهای زرد و نارنجی از شنبه / ادامه تعطیلی در 10 مرکز استان

رییس مرکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک پلیس راهور ناجا توضیحاتی را در مورد نحوه فعالیت این مراکز درشهرهای دارای وضعیت نارنجی و زرد ارائه کرد.

ویدئو / مثل دیگران؛ کمی ساده‌تر، کمی معصوم‌تر

«بوستان شکوه مهر» با 11 مرکز، از بزرگترین مؤسسات خیریه کشور است. یکی از این مراکز، آسایشگاه شهید بهشتی مشهد است که از معلولان ذهنی نگهداری می‌کند و مربیان، آموزش‌های مختلفی به این افراد ارائه می‌دهند. کار اصلی آنها خدمات‌رسانی به کوکان بی‌سرپرست از جمله کودکان معلول جسمی و ذهنی است. در حال حاضر 450 نفر تحت مراقبت این مؤسسه هستند که بر اساس بهره هوشی در مراکز مختلف نگهداری می‌شوند. هزینه...