شنبه 22 مرداد 1401

سیاسی خبرگزاری دانا

سیاسی خبرگزاری دانا

دشتی نژاد نائب رئیس اتحادیه مشاورین املاک یزد 7عامل را جز مهمترین دلایل گرانی اجاره بها در یزد مطرح و از نقش عجیب و مخرب مدیران مجتمع های آپارتمانی در گرانی اجاره بها در یزد خبرداد.

بریکس با ظرفیت‌های بزرگ و نگاه مبتکرانه، نوید بخش حرکت موثر در مسیر توسعه و صلح جهانی برای ایران که شریکی پایدار و قابل اتکاء جهت اتصال به گلوگاه‌های انرژی و بازارهای بزرگ جهانی است.

امام جمعه چرداول گفت: باید با ریشه های داخلی و خارجی گرانی برنامه ریزی و مقابله کرد.

آیت‌الله عبادی با تأکید بر ضرورت بیدار و هوشیاری نیروهای نظارتی برای حفظ سرمایه‌های کشور، گفت: باید با نظارت‌های قوی مانع از این شویم که یک مسئول به‌عنوان سرمایه کشور مسیرش را اشتباه برود.

نماینده مردم شهرستان‌های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: درب صادراتی منطقه ویژه اقتصادی در مرز ماهیرود مجدد بازگشایی و مجوز عبور ترانزیت از این مرز صادر شد.

امیری با بیان اینکه امروز ایران جایگاه ویژه ای در جهان دارد و این اهرمی برای شکستن تحریم هاست، گفت: ایران در پیمان بریکس عضو تاثیرگذاری است.

مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان سمنان امروز با حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.

نهمین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی (الف) روئینگ بانوان و آقایان از 6 تیرماه در دریاچه آزادی آغاز می‌شود.

سرمربی تیم ملی بوکس گفت: با کمال میل می‌توانم سرمربیگری تیم ملی بوکس را به دیگران با دستور فدراسیون واگذار کنم.

معاون حقوقی باشگاه استقلال گفت: حداقل 4-3 بازیکن ممتاز بنا به تشخیص و تایید سرمربی به تیم اضافه خواهد شد.

شرکت خودروسازی ایتالیایی پاگانی اخیرا از یک خودروی جدید رونمایی کرده است. این خودروی عجیب که هوایرا کودالونگا (Huayra Codalunga) نام دارد.

حجت‌الاسلام حسینی گفت: استفاده نادرست از فضای مجازی و گسترش ماهواره‌ها، عاملی برای گسست خانواده و افزایش طلاق است.

کشتی آرای گفت: طی هفته اخیر شاهد ثبات نسبی در بازار طلا، ارز و سکه بودیم و احتمالاً این ثبات تا روزهای آینده نیز ادامه دار باشد.

باند شبکه سلطان کویر که شبکه‌ای سازمان یافته در زمینه قاچاق مواد مخدر روانگردان صنعتی شیشه در جنوب و جنوب شرق کشور بود، شناسایی و منهدم شد.

کارگر فرمانده یگان محیط زیست یزد گفت: در بهار امسال 16 نفر به اتهام شکار غیرمجاز در مناطق حفاظت شده استان یزد دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

اتحادیه جهانی کشتی قصد دارد مقررات جدیدی را علیه خودداری فرنگی کاران از شیوه تهاجمی در کشتی آزمایش کند.