پنج‌شنبه 7 بهمن 1400

سیاسی خبرگزاری ایسنا

سیاسی خبرگزاری ایسنا

معاون اول رئیس‌جمهوری در پیامی صعود تیم ملی فوتبال ایران را به جام جهانی تبریک گفت.

رئیس دستگاه قضا با تاکید بر این که حتما در جایی که حبس ضرورت ندارد، باید مجازات جایگزین قرار داد، گفت: یکی از مجازات جایگزین این است که خطاکار خدمتی به جامعه ارائه دهد.

سیدحسن خمینی در پیامی نوشت: «باید به همه دست‌اندرکاران، مربی خوب تیم که بی هیچ ادعا کاری بسیار بزرگ را رقم زد و بازیکنان خوب تیم ملی تبریک گفت.»

سفیر ایران در دوحه پس از صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی قطر در توییتی خطاب به بازیکنان تیم ملی نوشت: «قهرمانان به قطر خوش آمدید.»

رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی 2022 را تبریک گفت.

رپیس‌جمهوری در پیامی به ملت ایران راهیابی تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی 2022 را تبریک گفت.

فرماندار شهرستان کلاله با اشاره به اینکه مشکلات و دغدغه های مردم در حوزه های مختلف به ویژه اقتصاد قابل رفع است، گفت: چاره برون رفت از تنگناها تفکر بسیجی است.

نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته تهران، 8 بهمن‌ماه در مصلی امام‌خمینی (ره)، به امامت آیت‌الله سید احمد خاتمی و با رعایت دقیق شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار خواهد شد. طبق روال، ساعت 10صبح درب‌های مصلی به روی نمازگزاران گشوده می‌شود و برنامه از ساعت 10 و 45دقیقه آغاز خواهد شد.

نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی واقع در وین در توییتی تصریح کرد که روند مذاکرات وین با تلاش مشترک تمامی شرکت‌کنندگان می‌تواند تسریع گردد.

وزیر دادگستری گفت: درج قیمت تولید کننده مانع از گران‌فروشی است؛ اگر وزارت صنعت، معدن و تجارت با جدیت این مساله را پیگیری کند خیلی از کالاها به قیمت واقعی خود نزدیک می‌شوند.

معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه گفت: برای رفع مشکلات پیش روی تولید تمام تلاش خود را در قوه قضائیه به کار گرفته‌ایم تا ببینیم موانع پیش روی تسهیلاتی که پرداخت نمی‌شود به کجا برمی‌گردد.

معاون نخست وزیر و وزیر خارجه قطر در دیدار با رئیس جمهور کشورمان دعوت رسمی امیر قطر از سید ابراهیم رئیسی برای شرکت در اجلاس سران کشورهای صادر کننده گاز را تقدیم کرد.

همزمان با سفر رییس قوه قضاییه به خراسان رضوی، 168 نفر از زندانیان این استان طی مراسمی حکم آزادی خود را دریافت کردند.

تاکید علی شمخانی بر اینکه نیازی به مذاکره با آمریکا نبوده و نخواهد بود در بیشتر رسانه‌های داخلی و خارجی این‌گونه تفسیر شد که دبیر شورای عالی امنیت ملی باب مذاکره مستقیم با آمریکا را بست.

رئیس سازمان زندان ها با حضور در زندان نیشابور ضمن بازدید از این مرکز به زندانیان نیز دیدار و گفتگو کرد.

رئیس قوه قضائیه گفت: دستگاه قضایی نباید وامدار هیچ فرد و نهادی باشد، اما باید از امکانات دولت و حکومت استفاده کند. ما باید ضمن حفظ استقلال و شان خودمان، از امکانات دولت و حکومت بیشتر استفاده کنیم.