سیاسی خبرگزاری ایسنا

سیاسی خبرگزاری ایسنا

یکی از موضوعات مهم اشتغال دستمزد محور مددجویان است

مدیرکل زندان‌های لرستان گفت: یکی از موضوعات مهم اشتغال دستمزد محور مددجویان است.

گشایش اولین نمایشگاه مشترک صنایع دستی زنان ایران و سلیمانیه

اولین نمایشگاه مشترک صنایع دستی زنان ایران و سلیمانیه، با حضور «حمه سعید» وزیر فرهنگ و جوانان اقلیم کردستان، مهدی شوشتری سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در سلیمانیه، «هوال ابوبکر» استاندار و «آزاد محمد امین» رئیس شورای استانداری سلیمانیه، رئیس اتحادیه سندیکاهای کارگران کردستان شعبه سلیمانیه افتتاح شد.

ضرورت بررسی شفافیت، رتبه بندی معلمان و همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در مجلس

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس یازدهم گفت: بعد از تصویب طرح تسهیل مجوزهای فضای کسب‌وکار که مخالف صریح رانت و انحصار و تعارض منافع بود، باید شفافیت، رتبه بندی معلمان و همسان سازی حقوق بازنشستگان در اسرع وقت در دستور کار مجلس قرار گیرد.

نادری: روند تحقیق و تفحص از سازمان سنجش با جدیت ادامه دارد

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از سازمان سنجش آموزش کشور گفت که روند فعالیت و اقدامات تحقیق و تفحص در سازمان سنجش با جدیت ادامه دارد.

وزیر کشور در حکمی محسن اسلامی را به سمت مدیرکل دفتر امور سیاسی وزارت کشور منصوب کرد.

مواضع مقامات منطقه و اتحادیه اروپا درباره ایران و از سرگیری مذاکرات وین در سفر به واشنگتن

روزنامه واشنگتن پست در گزارشی با اشاره به رایزنی‌های اخیر مقامات دولت جو بایدن با مقامات اروپایی، اسراییلی و مقامات کشورهای عربی در واشنگتن، به تحولات اخیر پیرامون از سرگیری مذاکرات احیای توافق هسته‌ای در وین پرداخت.

تحلیل دویچه وله از روابط تهران - ریاض و سفر هیئت سعودی به ایران

شبکه دویچه وله در گزارشی درباره رایزنی‌های اخیر میان ایران و عربستان برای از سرگیری روابط میان دو کشور مدعی شد که یک هیئت سعودی نیز به تهران سفر کرده است.

محکومیت حوادث تروریستی اخیر در افغانستان توسط حزب موتلفه

حزب موتلفه اسلامی با صدور بیانیه‌ای حوادث تروریستی اخیر افغانستان را محکوم کرد.

تذکر رئیس دیوان عدالت اداری به سازمان تامین اجتماعی و برخی دستگاه‌های اجرایی

رئیس دیوان عدالت اداری در نشست مشترک کارگروه تامین اجتماعی، اجرای آرای صادره از سوی هیات عمومی دیوان عدالت اداری به عنوان پارلمان حقوقی را برای همه سازمان‌ها لازم الاجرا دانست.

بخش کاشی اسلامی از ایران در موزه ایناکس ژاپن ایجاد شد

در راستای همکاری با موسسات و نهادهای مختلف فرهنگی و به خصوص توسعه فعالیت ها و حضور در استان ها و شهرهای مختلف ژاپن علاوه بر توکیو، از سوی رایزنی فرهنگی ایران در ژاپن و با همکاری موزه ملی ایران و اداره کل همکاری های فرهنگی و امور ایرانیان خارج از کشور سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، موزه ایناکس ژاپن در استان آیچی با نصب دائمی تصویر محراب با نام "در بهشت" با کاشی های براق، ترجمه ژاپنی...

بررسی تحقق یک وعده / توضیحاتی درباره طرح محرمانگی اموال مسئولان / جزئیاتی از پرونده اخلال‌گران ارزی

محرمانه بودن اموال مسئولان / صیانت از فضای مجازی / سالروز تاسیس ارتش / تحولات اخیر آذربایجان و... از موضوعات و اخبار پربازدید تحریریه سیاسی ایسنا بود که جزییات آن در ادامه می آید.

بیانیه انجمن دفاع از قربانیان تروریسم در محکومیت حادثه تروریستی افغانستان

انجمن دفاع از قربانیان تروریسم در بیانیه ای حادثه تروریستی در مسجد فاطمیه در قندهار را محکوم کرد.

آزادی و تعیین تکلیف 17 نفر از افراد تحت نظر در مراجع انتظامی

معاون دادستان و سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 12 تهران از آزادی و تعیین تکلیف 17 نفر از افراد تحت نظر در مراجع انتظامی خبر داد.

مجلس با تصویب طرح همسان‌سازی حقوق بازنشستگان موافق است

نماینده مردم نطنز، قمصر و بادرود در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در کمیسیون اجتماعی مجلس در حال بررسی است و در صورت آمدن این طرح به صحن، مجلس آن را تصویب می‌کند.

پیمان جبلی رئیس سازمان صدا و سیما روز شنبه با آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور دیدار و گفتگو کرد.

طرح راه‌اندازی گشت‌های مشترک سازمان تعزیرات در مراکز تولید و توزیع کالاهای اساسی

کلیات طرح راه اندازی گشت مشترک در مراکز تولیدی و توزیعی کالاهای اساسی در سطح کلان با هدف پیشگیری از وقوع و برخورد با تخلفات در نخستین جلسه شورای تحول سازمان تعزیرات حکومتی تصویب شد.