سیاسی خبرگزاری ایسنا

سیاسی خبرگزاری ایسنا

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: فراهم نبودن زیرساخت های لازم، عدم تبیین طرح برای مردم، زمان نامناسب و بررسی زود هنگام طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی از دلایل مخالفت بنده با این طرح است.

اهداف و برنامه‌های پشت‌پرده خروج آمریکا از عراق

یک استاد دانشگاه می‌گوید: هر چند توافق اخیر عراق و آمریکا برای خروج نیروهای نظامی آمریکا از این کشور خبری خوب و نوید بخش کاهش حضور نظامی آمریکا در حوزه همسایگی ایران است، اما این امر قطعا به معنای کمرنگ شدن نفوذ و دخالت‌های آمریکا در منطقه نیست.

نامه ضد ایرانی سه کشور به شورای امنیت سازمان ملل

سه کشور انگلیس، رومانی و لیبریا با ارسال نامه‌ای به شورای امنیت سازمان ملل مدعی شدند به احتمال زیاد ایران پشت حمله به کشتی مرسر ستریت قرار دارد؛ اتهام غیرمستندی که با تکذیب ایران همراه شده است.

آمادگی جهاد دانشگاهی برای ارائه کمک‌های مؤثر به دولت جدید / توانایی انتقال فناوری آب شیرین‌کن‌ها

رییس جهاد دانشگاهی با اشاره به روی کار آمدن دولت سیزدهم تأکید کرد: در بحث فناوری، جهاد دانشگاهی با توجه به تجربیات بسیار ارزنده‌ای که دارد، می‌تواند مسئولیت‌های بسیار بزرگی را در کمک به دولت جدید در اجرای برنامه هفتم توسعه برعهده بگیرد.

آمریکا: آماده ازسرگیری مذاکرات وین هستیم

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا "آزادی زندانیان آمریکایی در ایران" را یکی از اولویت‌های واشنگتن خواند.

سخنگوی وزارت امور خارجه: بر تعهد قوی خود به ثبات منطقه‌ای و امنیت دریانوردی تاکید می‌کنیم

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: بر تعهد قوی خود به ثبات منطقه‌ای و امنیت دریانوردی تاکید می‌کنیم.

از بعدازظهر سه شنبه 12 مردادماه اخبار جهت‌دار و مشکوکی از سوی برخی رسانه‌های آمریکایی و انگلیسی در خصوص رخدادهای دریایی در خلیج فارس و دریای عمان منتشر و به صورت گسترده توسط برخی رسانه‌های منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای بازنشر شد.

واکنش ایران به «حوادث امنیتی پی در پی برای کشتی‌ها» در خلیج فارس و دریای عمان

سخنگوی وزارت امور خارجه اخبار منتشر شده در مورد بروز حوادث امنیتی پی در پی برای کشتی‌ها در منطقه خلیج فارس و دریای عمان را کاملا مشکوک دانست و نسبت به هر گونه فضاسازی کاذب برای اهداف خاص سیاسی هشدار داد.

پیام تسلیت رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک در پی درگذشت نایب رئیس کانون سردفتران

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور درگذشت نایب رئیس کانون سردفتران و دفتریاران را تسلیت گفت.

عباس باقرپور سفیر ایران در سفری یک روزه به استان سالزبورگ اتریش با استاندار این شهر دیدار کرد.

پیام تبریک عضو هیئت رئیسه فدراسیون کشتی برای کسب مدال برنز در المپیک

عضو هیئت رئیسه فدراسیون کشتی کسب مدال برنز المپیک2020 توکیو توسط محمدهادی ساروی را تبریک گفت.

صدوراحکام انتصابات از سوی رییس‌جمهور پس از مراسم تحلیف خواهد بود

یک مقام مطلع در دفتر رییس جمهوری اعلام کرد: صدور احکام انتصابات از سوی آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی پس از انجام مراسم تحلیف صورت خواهد گرفت.

آیت‌الله جنتی: همه امید دارند مشکلات مردم توسط دولت جدید حل شود

دبیر شورای نگهبان گفت: این امید را همه دارند که ان شاءالله مشکلات مردم مانند گرانی‌ها و مشکلات اقتصادی توسط دولت جدید حل شود.

ویدئو / جلسه قرارگاه عملیاتی ستاد کرونا در تهران

جلسه قرارگاه عملیاتی ستاد مقابله با کرونا در استان تهران به ریاست عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، در ساختمان وزارت کشور برگزار شد. در پایان این جلسه، رحمانی فضلی در جمع خبرنگاران به تشریح تصمیمات مهم این جلسه پرداخت.

افزایش تعداد زمین‌خواری نسبت به ماه قبل

در تیرماه 1400 تعداد 713 مورد تعرض به اراضی دولتی اتفاق افتاده که از نظر تعداد تقریبا دو برابر خردادماه بوده اما مساحت آن حدود نصف ماه گذشته است.

پیام تشکر وزیر کشور و دست اندرکاران برگزاری انتخابات از رهبر انقلاب

وزیر کشور در نامه ای خطاب به مقام معظم رهبری، مراتب تقدیر و تشکر خود و همه دست اندرکاران برگزاری انتخابات به ویژه مدیران و کارکنان زحمتکش مجموعه صف و ستاد وزارت کشور را از حمایت ها، پشتیبانی ها و توصیه های مشفقانه و پدرانه ایشان ابراز کرد.